טיפול תקופתי בחדר האמבטיה

סובלים מריח מסריח בחדר האמבטיה ולא יודעים מהיכן זה מגיע? סובלים אולי מרטיבות בתקרה שממוקמת בדיוק מתחת לאגן אמבטיה בביתכם? ישנם מקרים רבים בהם יכול תפקוד תשתיות האמבטיה להשתבש באופן שגורם נזקים לאזורים סמוכים במבנה ולאיכות החיים במבנה. במקרים אלה המטרה היא לזהות עד כמה שיותר מהר את מקור הבעיה ולתקן אותה. העניין הוא שאיתור תקלה בתשתיות מים או ביוב נסתרות הוא עניין מאוד לא פשוט שעלול לערב שבירה של קירות והרמת מרצפות רק בכדי לאתר את התקלה. צילום קווי ביוב היא טכניקה שמאפשרת לאמת או להפריך את מעורבות הביוב בבעיה, וזאת מבלי להרים מרצפת אחת ומבלי לבצע כל פעולה כלשהי שפוגעת בשלמות המבנית של חדר האמבטיה.

קווי ביוב באמבטיה

צילום קווי ביוב היא טכניקה המבוססת על החדרת צינור גמיש אל צנרת הביוב, כשבראש הצינור מותקנת מצלמה איכותית עם גוף תאורה חזק. לאחר החדרת קצה הצינור עם המצלמה, ניתן להניע את הצינור בתוך צנרת הביוב ולראות מה קורה בפנים לכל אורך קו הביוב, מבלי שצריך להרים מרצפות או לחשוף את קו הביוב עצמו. טכניקה זו מאפשרת לנו להגיע לכל נקודה בקו הביוב ופשוט לראות מה קורה בפנים. ניתן להביט לכל הכיוונים, להתמקד באזור מסויים ואפילו לזהות סדקים זעירים בדפנות הצנרת. באמצעות טכניקה זו של צילום קווי ביוב באמבטיה ניתן למעשה לבחון את כל צנרת הביוב בחדר האמבטיה ולבדוק האם ישנה בקו הביוב, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בביצוע צילום קווי ביוב כמו חברת דן צילום צנרת ביוב תקלה שאחראית על הרטיבות או על הריח המסריח בחדר האמבטיה, ואם ישנה הרי שאפשר לדעת גם בדיוק היכן היא ממוקמת ומה אופי הבעיה, כל זאת מבלי שבכלל הרמנו אריח רצפה אחד ממקומו.

מי מציע את השירות?

צילום קווי ביוב באמבטיה מחייב מן הסתם ציוד מיוחד של צילום קווי ביוב, ואת הציוד הזה לא מחזיק כל שרברב. בהתאם לכך, כאשר אתם מזמינים שרברב עליכם לוודא שהוא יכול להגיע עם הציוד הנדרש על מנת לעשות את הבדיקה באמצעות טכניקה זו. מרגע שהזמנתם שרברב הוא יעשה את הכל על מנת לספק לכם את השירות בהתאם לכלים ולאמצעים העומדים לרשותו, ואם אין לו את טכנולוגיית צילום קווי הביוב, הוא גם לא יספר לכם עליה ואף ישכנע אתכם שהיא לא יכולה לעזור לכם במקרה הספציפי, הכל בכדי לספק לכם את השירות בכלים העומדים לרשותו.
על כן, ישנה חשיבות למצוא שרברב המציע את השירות של צילום קווי ביוב עוד לפני שאתם מזמינים אותו לביתכם. השירות עצמו לא אמור לעלות הרבה כסף, ולמעשה לא משנה כמה יגבו מכם עבורו, הוא לבטח יעלה לכם זול יותר מאשר לחשוף את כל צנרת הביוב בחדר האמבטיה, אריח אחרי אריח לכל אורך ורוחב הרצפה.