דלתות לחדר האמבטיה –המלצות

כשאנו חושבים על שיפוץ האמבטיה, עולים בראשנו וודאי רכישת אביזרים לאמבטיה, הרהור האם כדאי לרכוש מקלחונים או שמא אמבטיה חדשה, האם האסלה זקוקה לחידוש והאם הריצוף דורש תשומת לב מחודשת – דלת האמבטיה, בואו נודה על האמת, אינה המרכיב הראשון שעולה בראשנו כשאנו מתכננים את השיפוץ, אך עם זאת, מדובר באחד האלמנטים המשפיעים ביותר. הדלת היא הרושם הראשוני המתקבל על חדר האמבטיה. זה המקום בו אנשים עומדים לפני שהם נכנסים פנימה ומתרשמים מהעיצוב הייחודי או התכונות הנוספות שהוספתם לחדר. אם תתקינו דלת מושקעת ומעוצבת, תתרמו בכך למראה הכללי של החדר. הנה כמה רעיונות לדלתות חדר אמבטיה מרשימות במיוחד.

דלתות צרפתיות
אין דבר שאומר יותר הוד והדר מאשר כניסה גדולה וזוג דלתות צרפתיות המובילות לשירותים. הדלתות האלגנטיות מקנות לכל חדר מראה יפהפה, ואם תשלבו אותן עם זכוכית (חד צדדית), תאפשרו לאור להיכנס פנימה ולשטוף את החדר בתאורה טבעית ומחמיאה.

דלתות עץ הזזה

המגמה השולטת בגזרת הדלתות היא דלת הזזה בסגנון אסם כפרי ומושקע. הדלתות זמינות במגוון רחב של סגנונות המתאימים לבית המודרני, ובדרך כלל נתקין אותן על גבי מסילה ייעודית המוצבת מעל הדלת ומאפשרת לדלת להחליק בקלות. בקלות תוכלו להוסיף קסם וערך מוסף נפלא לחדר כולו!

דלתות "אקורדיון"
הדלתות המתקפלות המזכירות אקורדיון בצורתן, מצוידות ביתרון משמעותי – הן נותנות לנו שטח רצפה יקר. במידה וחדר האמבטיה קטן ואתם מעוניינים לנצל את החלל העומד לרשותכם, זוהי אפשרות נהדרת, שכן הדלת "נדחפת" אל תוך הקיר ולא לוקחת מקום על חשבון החלל הפנימי.

דלתות קלאסיות
העובדה שהדלתות הקלאסיות הן גם הנפוצות ביותר, לא עושה אותן פחות מיוחדות. למעשה, הן הפכו להיות פופולריות מסיבה מוצדקת. הן נוחות, מגיעות במגוון רחב של סגנונות וטקסטורות ומאפשרות לכם ליהנות ממראה קלאסי, על זמני וטרנדי כאחד.

דלתות ויטראז'
אם אתם רוצים ליצור "וואו" של ממש בחדר האמבטיה וללכוד את העין בקליידסקופ צבעים מרהיב – דלתות ויטראז' הן אפשרות מקסימה ומיוחדת במינה. הדלתות מורכבות מדפוסים שונים של זכוכית צבעונית, היוצרים יחד עיצוב ציורי, טקסטורות שונות, צורות ועוד. המקרה המתקבל יפהפה.

דלת עם מראה
פעמים רבות, הדלת שלנו היא המקום המושלם להצבת מראה. בחדר האמבטיה אנו חייבים מראה. רכישת דלת המצוידת עם מראה מובנית כלפי פנים תאפשר לכם להתכונן ביתר נוחות ליום החדש, תעצב את החלל ותקנה לו מראה רחב יותר ולא פחות חשוב – תאפשר לכם למקסם את החלל העומד לרשותכם.

כדאי לזכור…
מאחר ודלת האמבטיה נפתחת לאזור רטוב ולח, חשוב לשים לב מאיזה חומר עשויה הדלת. היום עומדות בפנינו מגוון רחב של אפשרויות – מפלדה, פיברגרלס, דלתות עץ המטופלים היטב ועוד. אל תתפשרו על איכות, ותיהנו מעיצוב מודרני התואם את סגנונכם האישי, שתוכלו להתפאר בו שנים רבות.