רעיונות יצירתיים לעיצוב קיר חדר האמבטיה

כשחדרי הרחצה הופכים להיות ספא ביתי כמעט אצל כל מי שאוהב ליהנות בחיים, אין סיבה שלא להתאים גם את קירות הספא הקטן הזה לאותו סטנדרט ולשדרג את המראה שלו. כל מה שנחוץ הוא למצוא את הקונספט הנכון לכם ולפי זה להתאים אביזרי אמבטיה ועיצוב נכון. זה יכול להיות כל חדר שעונה לכל טרנד ולכל אורח חיים וזה יכול להיות החדר הכי סולידי שיש, ובלבד שתנצלו נכון את קירות חדר האמבטיה שלכם כדי לשפר אותם ולתת להם מראה שונה, לא שגרתי, שימושי יותר וגם מרתק. חשבו על התגובה של כל מי שנכנס לחדר כזה ולא יודע על מה להסתכל קודם. זה בדיוק מה שאמור לתת לכם מושג איך לעשות את זה נכון ואיך לבחור את הקונספט שתרצו לעצב בחדר זה. להלן כמה דוגמאות ורעיונות יצירתיים לכל מי שחדר האמבטיה שלו הוא מבצרו.

גופי תאורה ייחודיים

זה הזמן להזכיר שגופי תאורה לא חייבים להשתלשל מהתקרה אלא גם להיות מותקנים בקירות בצורה נסתרת או מאחורי ארונות או אביזרי אמבטיה. זה יוצר מראה מעניין ורומנטי וזה הופך כל חדר רחצה למעוצב מאוד.

הטבע יכול להיכנס אליכם הביתה

בהתאם למגמה הירוקה של הפיכת כל בית לאקולוגי ושומר על קיימות, למה לא לנצל את החום והלחות בחדר האמבטיה ולהוסיף צמחייה? יש כמה וכמה צמחים שייהנו מאוד מהסביבה הזאת והם יכולים להוסיף לכם לא רק למראה הירוק והרענן של החדר אלא גם להפוך אותו למעין גינה. התחושה תהיה כמו להתרחץ בטבע בפנינת מעיין נסתרת ואם תוסיפו אביזרי אמבטיה נכונים אתם יכולים אפילו להפוך את החדר למקום הירוק והפרטי שלכם. זה בוודאי יכול לעזור לא רק לשיפור איכות האוויר בבית אלא להפוך בקלות למקום הכי אהוב על בני הבית שנהנים מהעיצוב הירוק והיפה.

עיצוב מתחלף, במיוחד לילדים וליצירתיים שביניכם

אם אתם יצירתיים מאוד ומושפעים מאוד ממקורות השראה שיש בחוץ, בטבע, בכל מקום, אין סיבה לא לנצל את זה גם בחדר הרחצה שלכם. אתם יכולים להפוך אותו בקלות לתצוגה מתחלפת על פי מצב רוח, עונות השנה, המקומות שבהם ביקרתם ומשם הבאתם אביזרים שונים ועוד. אם אתם אוספים צדפים ואבנים מיוחדות יש להם מקום על מדפים מיוחדים שתמצאו בחנות ותוכלו להתקין. אלה יכולים להיות מדפים נשלפים או מדפים תלויים או אפילו כוננית תצוגה מעניינת שתוכלו להעמיד בפינה. העיקר הוא התצוגה המתחלפת של פריטים יפים שאתם אוספים ורוצים לשלב בחדר הרחצה.

נישות מעניינות שיוצרות שילוב עיצובי ופונקציונלי

נישות מעניינות שחוצבים בקירות הופכות להיות כל מה שאתם רוצים לעשות מהן. הן יכולות להיות מקום שבו תציבו ספסל או שידה, או תתקינו מדפים או אפילו תחליטו ששם תהיה המקלחת שלכם שעליה תסגור רק דלת מזכוכית מחוסמת. היתרון של נישות הוא שלא צריך יותר מדי בשבילן כדי להוסיף עניין אלא רק אביזרי אמבט מתאימים. אפשר גם להחליף מדי פעם את התפקיד שלהן כדי להוסיף גיוון לכל דבר.

אביזרי אמבטיה מעוצבים לניצול הקירות

אם יש לכם חדר רחצה קטן שאינכם יכולים לנוע בו יותר מדי, חבל לבזבז את המקום שעל הרצפה וכדאי לנצל כמה שיותר את הקירות על מנת להוסיף מתקנים שונים, ידיות אחיזה, מידוף ועוד מתקנים שנהוג להניח אותם על הרצפה או ליד הכיור או על כיסא או ספסל או בארון אחסון. נצלו את המקום הפנוי על הקיר כדי לתלות אפילו מדף למגבות או מדף לתכשירים השונים כדי שהכל יהיה תלוי ותוכלו לנוע בקלות. יתרון נוסף של מתקנים תלויים כאלה הוא גם העובדה שלא צריך להזיז אותם כדי לנקות והלחות אינה מצטברת מתחתם. תחזוקה קלה עוזרת לשמור על מראה נפלא של חדר רחצה נקי ומעוצב.

קירות אמנותיים אבל נוחים לתחזוקה

היום אפשר בקלות ליצור קירות מעניינים יותר במקום אריחים אחידים גם אם הם מופיעים בצורה מעניינת ולא שגרתית הודות למרקמים ולחומרים שונים. אפשר למצוא גם אלמנטים אמנותיים שאפשר להוסיף מבלי שיכבידו על מלאכת התחזוקה של החדר. זה יכול להיות ציור על מראות או הזרקת חול על הזכוכית המחוסמת של החלונות והמחיצות, וזה יכול להיות ציור קיר עמיד ללחות ולאדים שאפשר להוסיף. מה שחשוב הוא להשתמש בחומרים שאינם מושפעים מהלחות ואינם מכבידים על ניקיון.

חדר ספא של מכון כושר ביתי

כשיש לכם הרבה זמן להשקיע בכושר ואתם רוצים גם להפוך את הבית שלכם למכון כושר קטן וזמין תמיד, אין סיבה לא להפוך גם את חדר האמבטיה לספא שמתאים לחדר כושר כזה. זה מתחיל בכך שחלק מהמתקנים יכולים להיות בחדר זה, במיוחד כשאין להם מקום בבית או כשאתם רוצים להשתמש בקירות של חדר הרחצה על מנת לקבל לולאות וטבעות שאליהם מחברים רצועות, וזה נמשך בכך שהמדפים יכולים להיות מסודרים בצורה שנוח לשלוף משם מגבת לאימון או להניח שם את התכשירים שעוזרים לכם לאחר האימון להקל על כאב או כל מכשיר שהוא. אביזריה האמבטיה שאתם יכולים להשתמש בהם במקרה כזה יכולים להיות ספסלים מיוחדים או מדפים וגם מוטות מיוחדים שמחוזקים לקירות. גם המקלחת היא הזדמנות לאבזור נכון בעזרת ראש מקלחת מתכוונן שאפשר לעסות בעזרתו את השרירים המאומצים.