חדר רחצה ושירותים ביחד או לחוד

כל מי שמשפץ חלל מגורים מכל סוג שהוא, מוצא את עצמו מתחבט בשאלה העוסקת בהפרדת חדר השירותים מחדר האמבטיה. בחיפוש אחר תשובה לשאלה זו, בחנו כמה גישות עיקריות

שניהם ביחד וכל אחד לחוד

כולנו כבר יודעים שאין כזה דבר "תשובה נכונה" ובכל זאת, כדי לעזור לכל אחד למצוא את הגישה שתוכל לסייע לו לדייק את הבחירה, הכנו את הכתבה הזו. בכתבה שלפניכם אנחנו מציגים כמה גישות עיקריות המספקות מענה לשאלת ההפרדה. אנחנו מאמינים שגישות אלו תוכלנה לעזור לכם להתחבר לעיצוב המדויק ביותר עבורכם. אין לנו ספק שאצלנו, באמבט פור יו תמצאו את הפתרון העיצובי לבחירה הנכונה שלכם. תתחדשו.

הגישה המינימליסטית

גישה אשר משקפת סגנון חיים פונקציונלי הבא לידי ביטוי גם בסגנון עיצובי.

בסיס הגישה: פחות זה יותר.

חדר רחצה ושירותים יחד: שאלה פונקציונלית לחלוטין ובמידה ונבחר חדר בו השירותים והמקלחת יחד, העיצוב יהיה של הפריטים ההכרחיים בלבד.

חדרי רחצה ושירותים מופרדים: שאלה פונקציונלית. במידה ונבחרו חדרים מופרדים, יש להקפיד על עיצוב המספק מענה שימושי בלבד ביחס לכל אחד מהחדרים.

בשורה התחתונה: אם אתם מחפשים קווים עדינים של עיצוב, באמבט פור יו תוכלו למצוא מגוון של אלו, אשר יספקו לכם מענה מינימליסטי לעיצוב חדרים פונקציונליים, בין אם בהפרדה ובין אם לאו.

הגישה הפונקציונלית

גישה שבוחנת את השימושיות.

בסיס הגישה: לשאול את עצמכם מה נכון עבורכם בכל שלב בחייכם.

חדר רחצה ושירותים יחד: לא פעם, במידה וישנם פעוטות בבית, נוח מאוד שישנו חלל משותף ובו גם שירותים וגם מקלחת. באמבט פור יו תמצאו אפשרויות עיצוב לחדרים כאלו, שתוכלנה לחסוך לחכם במקום. כדי לבדוק אם יש לכם צורך בחדר שהוא שירותים ומקלחת יחד, בדקו את מגוון השימושים של כל אחד ממשתמשי החדרים השונים.

חדרי רחצה ושירותים מופרדים: במידה ומתגוררים בבית מתבגרים ומבוגרים, כדאי לשקול הפרדה של החדרים משיקולי פרטיות וניהול זמנים, כך שבזמן שיש שימוש אחד, ניתן לעשות גם שימוש אחר, במקביל.

בשורה התחתונה: בחנו היטב את הצרכים של המשתמשים בחדרים כדי לקבל תמונה ברורה יותר לגבי הצורך שלכם.

הגישה הייעודית

הפרד ומשול.

בסיס הגישה: כל חדר והייעוד שלו.

חדר רחצה ושירותים יחד: הגישה הייעודית פחות דוגלת בחדרים או חללים משותפים, מתוך תפיסה שלכל החלל הייעוד שלו ולפיכך יש לתכנן ולעצב בהתאם.

חדרי רחצה ושירותים מופרדים: בזכות הפרדת השירותים מהמקלחת, כל חדר מקבל את הייעוד שלו ולכן הדיוק, לפי גישה זו, של העיצוב והשימוש הם מרביים.

בשורה התחתונה: תשאלו את עצמכם אם הייעודיות חשובה לכם ואפשרית לביצוע במקרה שלכם, כדי לקבל מענה מדויק יותר לגבי חדר האמבט פור יו הנכון ביותר בשבילכם.

טיפ של מקצוענים: בחללים ייעודיים התפנקו בעיצובים המוקדשים לייעוד עצמו. זה מפנק

הגישה של גם וגם

למה לבחור כשאפשר ליהנות מכל העולמות?

בסיס הגישה: אפשרי רק כשהמרחב מתאים.

חדר רחצה ושירותים יחד: לפי הגישה הזו, אפשרי בהחלט שיהיה חדר רחצה ושירותים, כל עוד ישנו גם חדר שירותים נפרד, אשר קל יותר ליישום לעצים או לחליפין, חדר רחצה בנפרד, מה שלעתים קשה או מסורבליותר ליישום. באמבט פור יו תוכלו למצוא עיצובים שמתאימים להפרדות ולחיבורים שלכם.

חדרי רחצה ושירותים מופרדים: ההפרדה בגישה זו תתאים כאשר ניתן ליהנות משימוש בחדר אמבטיה ושירותים וגם חדר שירותים או חדר אמבטיה.

בשורה התחתונה: אם מתאפשר לכם, תהנו מגם וגם בחור לבחור באחד מהם.

פתרון לכל עיקרון

גם אם בחרתo שיהיה לכם חדר אמבטיה ושירותים יחד, וגם אם בחרתם להפריד, או ליהנות מגם וגם, קבלו כמה טיפים עיצוביים לגבי כל אחד מהם, שאנחנו באמבט פור יו למדנו מהלקוחות שלנו שמשדרגים על עיצוב:

1)עיצוב חלל של שירותים ומקלחת: לא פעם מדובר בעיצוב פונקציונלי. ככזה, השאירו אותו בקווים מינימליסטים ובעיצוב פשוט ונקי.

2)עיצוב חלל של מקלחת בלבד: עיצוב המאפשר ליצור חלל מפנק שכולו רחצה, התנקות והתחדשות. כל אחד מאיתנו מקבל השראה אחרת עבור אלו וחשוב שחדר שכולו רחצה ידבר את זה גם דרך העיצוב.

3)עיצוב חלל של שירותים בלבד: בעיצוב חדר שירותים, ניתן ליהנות מחלל קטן המנוצל נכון בזכות אסלות תלויות וכיו"ב.

לפני שאתם יוצאים לדרך

כשאתם באים לעצב חדר אמבטיה או חדר שירותים, או גם וגם, סקרו את הטרנדים האחרונים או הבולטים, חשבו על הצרכים שלכם והאילוצים שלכם והרכיבו לעצמכם את חיבלת העיצוב המדויקת ביותר עבורכם. אנחנו באמבט פור יו נשמח ללוות אתכם משלבי ההתלבטות הראשונים ועד סיום השיפוץ, הבניה וההתקנה.

זה הזמן להנות מהיצע מגוון ואיכותי במחירים מעולים

כן, בהחלט יש כזה דבר. עם שנים של ניסיון ואין-ספור לקוחות חוזרים ומרוצים, אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהמגוון האיכותי שאנו מציעים עוד בשלבי תכנון חדר האמבטיה או חדר השירותים שלכם. אצלינו, באמבט פור יו תמצאו מגוון רחב של אביזרי אמבטיה, כלים סניטריים, כלים עיצוביים ועוד. היצע זה יאפשר לכם לדייק את העיצוב הטוב והנכון ביותר עבורכם. אנו מציעים את העיצובים האלו במחירים משתלמים, כדי שכל אחד יוכל לדייק לעצמו את הבחירה בצורה הטובה ביותר. כי לכולנו מגיע. כן, גם לכם.