אין מוצרים בסל
לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

מקלחון חזית

מעצבים את האמבטיה מחדש? אמבט4יו היא התחנה הבאה שלכם. אם תמיד חלמתם לשלב בחלל גם מקלחון חזית, אנו מזמינים אתכם לעשות אצלנו עצירה, להפסיק את כל שעשיתם לפני ולבחור מקלחון חזית מעוצבות שישדרגו את חלל האמבטיה שלכם.

בכל הנוגע לעיצוב האמבטיה, הבחירה בידיים שלכם. יחד עם זאת עליכם לוודא כי הבחירות שאתם עושים נסמכות על כל המשתנים והמאפיינים החשובים ביותר. הדבר אינו שונה כאשר בוחרים מקלחון. מקלחונים יכולים להיפתח ולהיסגר בכל מיני דרכים, שכן בעידן המודרני קיימים מנגנוני פתיחה שונים. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד להתאים את השימוש לצרכיו ולשלב בין פונקציונליות מרבית לבין עיצוב לא מתפשר. אחד העיצובים הנפוצים שקיימים הוא מקלחון חזית. מהן מקלחון חזית? ומתי הן עדיפות על פני סוגים אחרים? על כך מעט נרחיב.

בחזית האמבטיה – מקלחוני חזית

כאשר ישנם סוגים שונים של מקלחונים עליכם להיות בטוחים שבחרתם את הסוג הנכון על מנת שבחירה זו תשרת אתכם היטב לאורך השנים. רבים אשר מתלבטים בין שתי האפשרויות הקיימות: אמבטיה או מקלחון. אם גם אתם נמצאים בנקודה מכריעה זו, הרשו לנו לציין כי על מנת להחליט עליכם לבחון את הצרכים שלכם ואת אופן השימוש. קחו בחשבון שמקלחונים מנצלים טוב יותר את החלל והם מאפשרים לכם לחסוך מקום אך מבלי להתפשר על הסגנון. אמבט4יו מספיק משופשפת כדי לשווק לכם מגוון גדול של דגמים, ביניהם גם מקלחון חזית, עם כל השדרוגים שישפרו את חוויית הרחצה שלכם פלאים.

כל היתרונות תחת קורת מקלחון אחד

למקלחון חזית יש יתרונות והן נותנות את המענה המושלם לחללים ובהם ישנן נישות, או לחלופין לחללים בהם לא רוצים להתקין את המקלחון בפינת החדר. מקלחון אלו מקנות הרגשה מיוחדת, הן מספקות פתרון אלגנטי ואטום ממים, הן מאפשרות פרטיות וגישה נוחה יותר למקלחת והן אידיאליות עבור גומחות בקיר או פתחים רחבים. היות ודלת המקלחת היא זו שמשפיעה על העיצוב של החלל, מומלץ שלא להתפשר על איכותה, במיוחד כאשר המקלחון מהווה את נקודת המוקד של החדר ונמצא במרכז. באמבט4יו תוכלו לבחור מקלחונים חזיתיים מתוך מגוון של אפשרויות, דגמים ומידות בהתאמה מלאה לכל צורך, מטרה או סגנון.

אל תתפשרו על עיצוב חלל חדר האמבטיה שלכם! הזמינו במחיר תחרותי מקלחון חזית איכותיות ומעוצבות, נשמח לעמוד לשירותכם!

 
קטלוג מוצרים