אין מוצרים בסל
לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

אמבטיון

רחצה במקלחון היא הדרך המהירה ביותר להתנקות, אולם גם אמבטיה טומנת בחובה כמה וכמה יתרונות. כאשר רוצים ליהנות משני העולמות כדאי לשקול להתקין בחדר האמבטיה אמבטיון. לאמבטיון יש את כל התכונות אשר הופכות אותו לפתרון ששווה לשקול. הוא מגיע בגדלים, עיצובים שונים, דגמים וטקסטורות ויכול להתאים לכל סגנון של חלל. אנו באמבט4יו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של אמבטיונים מהם תוכלו לבחור את האמבטיון המועדף עליכם.


אמבטיון משלב בין אמבטיה לבין מקלחון ומכאן שמו. למעשה מדובר באמבטיה שעל דפנותיה מותקנות דלתות זכוכית. שילוב זה מאפשר להשתמש באמבטיה בנוחיות וביעילות, וליהנות מיתרונות כמו חסימת מעבר המים מחוץ לאמבטיה כאשר משתמשים בדוש, תחושת פרטיות, בטיחות מקסימלית ועוד. דלתות הזכוכית הופכות את האמבטיה להרבה יותר פרקטית ושימושית, אך עדיין מאפשרות שלא לוותר על הפינוק של אמבטיה בעת הצורך.

 

באמבט4יו מגוון דגמים ועיצובים של אמבטיונים

את האמבטיון ניתן להתקין על כל סוג של אמבטיה והוא מגיע באינספור עיצובים ודגמים. כאשר בוחרים במתקן זה יש לקחת בחשבון סוגיות כמו הרכב הדלתות וחומר הגלם ממנו הן מיוצרות. אמבטיונים מיוצרים מסוגים שונים של זכוכיות ויש לדלתות שלהם מנגנוני פתיחה מגוונים, ביניהם: דופן קבועה, דופן כנף, דלתות נפתחות פנימה והחוצה, דלתות מתקפלות, דלתות הזזה ועוד. כיצד בוחרים בדגם הנכון? קודם כל יש להתייחס לחלל עצמו. כאשר החלל קטן דלתות שנפתחות פנימה והחוצה יהיו פחות אטרקטיביות ודלתות הזזה יהיו יותר אופטימליות. לעומת זאת כאשר החלל גדול יש פחות הגבלות ומגבלות. סוגיות נוספות שכדאי לשקול הן מחירים, סוג הזכוכית, נוחות, נגישות ועוד.

 

הבטיחות במקום הראשון

אמבטיון מהווה פתרון מעוצב לכל חלל אמבטיה ומשדרג את המראה שלו. הוא גם שימושי וניתן להתאים אותו באופן אישי לצרכים משתנים. לצד היתרונות העיצוביים והפונקציונליים, אי אפשר להתעלם מן הפן הבטיחותי. כאשר מתקן זה מיוצר במקום מורשה (כלומר בחברה אשר שמה הולך לפניה בתחום), ונושא תו תקן של מכון התקנים, הוא נחשב לבטיחותי הרבה יותר בהשוואה לאמבטיה או מקלחון. הוא מתאים במיוחד לילדים ולקשישים והדלתות שלו מונעות את סכנת ההחלקה הקיימת בעת הרחצה. באתר אמבט4יו אנו חושבים על כל הפתרונות שיאפשרו לכם להפיק את המיטב מהשימוש ולאפשר לכם ליהנות ממידת התאמה אישית.

 

פתרון המתאים לכל חלל וחלל

החל בחדרי רחצה משפחתיים ועד לאמבטיות בבתי מלון, צימרים וספא האמבטיון מציע את המענה המושלם לכל צורך או מטרה. הוא מתאים במיוחד לכל האנשים אשר מתלבטים בעת עיצוב ושיפוץ הבית במה לבחור – אמבטיה או מקלחון, ומאפשר להם לשלב בין השניים ביעילות ובקלות וכך ליהנות מהיתרונות של שני העולמות. למרות הנטייה לחשוב כי פתרון זה מתאים בעיקר לחללים קטנים, ההיפך הוא הנכון והוא מתאים לכל חלל בכל סדר גודל. העובדה שישנם עיצובים מגוונים הופכת אותו לבחירה המושלמת עבור כל חלל ואף יותר מכך, הוא מציע יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם.

 

יש לנו אמבטיונים עבורך

אמבטיונים הם המענה המושלם עבור כל חלל אמבטיה וכאשר קשה להחליט בין מקלחון לאמבטיה, הם נחשבים לתשובה הנכונה. עם זאת כדי שהם ישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר לאורך השנים, יש לבחור גם בדגם המושלם לצרכים האישיים של כל מי שעושה בהם שימוש. לשם כך אנחנו כאן. אצלנו תמצאו מגוון גדול של אמבטיונים מכל סוג של מיטב החברות בתחום. אנו מזמינים אתכם לבחור אמבטיון דרך האתר או להגיע לאולם התצוגה שלנו בראשון לציון ולהתרשם מהסוגים הקיימים.

 

באמבט4יו אתם זוכים לייעוץ ומתן חוות דעת והמלצות מטובי המומחים בתחום עיצוב הפנים. באפשרותכם להזמין אמבטיון דרך האתר או ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים.

 

 
קטלוג מוצרים