אין מוצרים בסל

מקלחונים

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

מקלחונים

.

באמבט4יו אנו שואפים לשנות את חוויית השימוש שלכם במקלחונים מן הקצה אל הקצה, לכן מעמידים לרשותכם מקלחונים איכותיים של מיטב החברות בתחום. אנו מזמינים אתכם לרכוש מקלחון לאמבטיה ישירות דרך האתר וליהנות מחוויית קניה נוחה, פשוטה וידידותית. רגע לפני, הנה כמה קריטריונים לבחירת מקלחון לאמבטיה.

להתקנת מקלחונים באמבטיה ישנם יתרונות רבים, העיקרי ביניהם הוא שהם מאוד פונקציונליים ושימושיים במהלך שגרת החיים היומיומית. אך מלבד הפונקציה שהם משרתים הם גם תורמים רבות לאיכות חיינו. הם מרעננים אותנו בימים חמים, מחממים אותנו כאשר קר בחוץ ומסייעים לנו להירגע, להרגיש טוב יותר, להתנקות ועוד. היות ומקלחת היא אחת ממשימות השגרה היותר מהנות, עלינו לוודא כי המקלחון לאמבטיה שאנו בוחרים יתאים לאיכות החיים שלנו, לגודל האמבטיה ולסגנון העיצוב בחלל ויחד עם זאת יהיה מספיק איכותי ושימושי כדי לשרת אותנו נאמנה לזמן רב.
 

באמבט4יו מגוון רחב של דגמים

כדי להגיע לבחירות נכונות של מקלחון, יש קודם כל להכיר את הדגמים שישנם, כיום ניתן לחלק אותם לארבע אפשרויות עיקריות:

  • מקלחון פינתי – כשמו כן הוא, מקלחון זה נמצא בפינת חדר האמבטיה כשהוא נתמך בשני קירות.
  • מקלחון חזית – מקלחון חזית נמצא בחזית החדר ומתאים בעיקר להתקנה בחללים בהם יש נישות.
  • דופן קבועה לקיר – אפשרות זו מתאימה לכל מי שאינו רוצה לסגור את החלל על ידי התקנת מקלחון.
  • אמבטיון – בניגוד למקלחון אמבטיון אינו זקוק לתמיכה של קירות החדר, אלא שהוא עומד בפני עצמו.

אלו הן האפשרויות העיקריות, עם זאת יש להבין כי כל קטגוריה כוללת תחתיה אינספור דגמים, עיצובים ומידות, כך שרצוי להתייחס לכמה וכמה פרמטרים לפני שבוחרים מקלחון.
 
 

איך בוחרים מקלחון?

בחירת מקלחונים לאמבטיה צריכה להיעשות תוך התייחסות לכמה שיקולים עיקריים, ביניהם אלו הבאים:

  • עיצוב – אולי נדמה כי מדובר בבחירה פשוטה: "מה כל כך קשה? פשוט מגיעים לחנות ורוכשים מקלחון". אולם בפועל ישנם עיצובים רבים לבחירה. קחו בחשבון שעל העיצוב להיות פרקטי ולענות על הצרכים שלכם, כמו גם על צרכיו של החלל.
  • סוג דלתות – דלתות הזזה, שתי דלתות נפתחות, דלת אחת, דלתות מעוגלות, דלתות מתקפלות, דופן קבועה ועוד, כל אלו הן אפשרויות שעומדות לרשותכם. כאשר בוחרים חשוב לשים לב לגורמים כמו מנגנונים, חומרי גלם, עמידות ונוחות.
  • תקציב – מקלחון לאמבטיה זהו מוצר שטווח המחירים שלו רחב. רגע לפני שיוצאים לדרך הגדירו מהו התקציב אותו אתם מוכנים לשלם וחפשו את האפשרויות שנמצאות במסגרת התקציב שהגדרתם.
  • פונקציות מיוחדות – גם בתחום זה קיימת קדמה טכנולוגית וחידושים צצים להם מדי יום. לכן החליטו אם ברצונכם לבחור במקלחון שמציע לכם גם איכות חיים מלבד שמירה על היגיינה בסיסית, ואם כן, בחרו באחד שמשדרג את השהות במקלחת במידה מרבית.
  • מידות – כלל חלל אמבטיה הוא שונה ולכך יש לשים לב כאשר בוחרים מקלחון. מדדו קודם כל את החלל כדי להבין כיצד לנצל אותו נכון ורק לאחר מכן בחרו מקלחון שמתאים למידות אלו באופן כמה שיותר מדויק.


אמבט4יו – מוצרים לאמבטיה במיוחד בשבילך

הזמן בו אנו נוהגים לבלות באמבטיה הוא יקר מפז ולכן על החלל להיות כמה שיותר נעים, מרגיע, שימושי ומעוצב. באמבט4יו אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מוצרים בעיצובים, דגמים וסגנונות שונים ובמחירים תחרותיים ומשתלמים.
 

רכישת מקלחון מעולם לא הייתה פשוטה יותר! כל שעליכם לעשות הוא לדעת את המידות, לגלוש באתר ולבחור את הדגם הרצוי עוד היום. אנו כאן עבורכם במידה ואתם זקוקים להכוונה והתאמה אישית.