אין מוצרים בסל

כיור מטבח

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל
מק"ט: A4U1100636
כיור בלנקו נאיה NAYA 6
1,199
מק"ט: V100
כיור מטבח אלסקה ALASKA
714
מק"ט: 550208
כיור נירוסטה כפול TMY
800
מק"ט: AG 100-1
כיור מטבח יחיד יוטה UTAH
605
מק"ט: AG 200-1
כיור מטבח אוהיו OHIO
1,012
מק"ט: QUADRA 340
כיור מטבח קוואדרה 340
1,500
מק"ט: QUADRA 440
כיור מטבח קוואדרה 440
1,900
מק"ט: QUADRA 350
כיור מטבח קוואדרה 350
1,500
מק"ט: QUADRA 105
כיור מטבח קוואדרה 105
1,300
מק"ט: KARISMA 105
כיור מטבח קארזימה 105
1,350
מק"ט: A4U521816
כיור מטבח יחיד נאיה NAYA 9XL
2,520
מק"ט: GD-5343 F
כיור נירוסטה יחיד קימקו
1,700

כיור למטבח

בחירת כיורים למטבח היא אף פעם לא פשוטה. אנו באמבט4יו יודעים עד כמה חשוב לכם לבחור כיור מטבח באופן שיענה על כל הצרכים שלכם. ישנם סוגים שונים של כיורים למטבח, מחומרי גלם מגוונים ובשפע של עיצובים וגדלים ולכן על הבחירה של כיור מטבח להיות מדויקת, לשרת את מטרת השימוש ולהוסיף אמרה מיוחדת לעיצוב.


המטבח המודרני אינו עוד חלל חבוי הממוקם בחלקו האחורי של הבית. מדובר בחלל מרכזי, גלוי, לב ליבו של הבית אם תרצו, ולכן הוא גם מעוצב בהתאם. שלל של פתרונות מעוצבים קיימים לעיצוב חלל זה, פתרונות אשר הופכים את השימוש בו ליותר נוח ומותאם אישית, ביניהם גם כיורים. אם המטבח הוא הלב של הבית, אז הכיור הוא החדר השמאלי. כתוצאה מכך כיורים למטבח הפכו למוצר אשר מוקדשת מחשבה רבה לבחירתו. מבין כל השיקולים שעומדים על הפרק, ישנם שניים מרכזיים: האחד הוא שימושי, שכן על כל כיור מטבח לשרת את העושים בו שימוש על בסיס יומיומי, השני הוא עיצובי, פרמטר המהווה מרכיב מרכזי בבחירה שלכם.

 

איך מגיעים לבחירה הנכונה?

בעת החיפוש אחר כיורים למטבח תגיעו לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. ישנם סוגים שונים של כיורים לרבות: כיורי נירוסטה, כיורי גרניט, כיורי קוורץ, כיור מטבח חרסינה ועוד. כמו כן כיורי המטבח מגיעים גם בדגמים וצורות שונות, מלבניים, מרובעים, עגולים, כפולים או יחידים ועוד. השפע הקיים מבורך, אבל עשוי לבלבל גם את הצרכנים היותר מנוסים. אז מה עושים? ישנם כמה שיקולים אשר ינחו אתכם בעת הבחירה והם: אופן השימוש, גודלו של הכיור, עומקו, מידת העמידות שלו, מראה המטבח, פרופורציה ביחס למשטח העבודה, סוג ההתקנה (כיור שקוע או עליון), מראה הכיור עצמו והסגנון עמו מתכתב, התקציב שעומד לרשותכם ועוד.

 

במקום הראשון: איכות, במקום השני: ממדים

כאשר בוחרים כיור מטבח יש בראש ובראשונה לשים דגש על חומר הגלם ממנו הוא מיוצר. הכיור הוא מקום שבו שוטפים סירים ומחבתות שהכילו אוכל חם, או מניחים מזלגות וסכינים שעלולים לגרום לשריטות וחריצים. לכן חשוב שיהיה זה חומר גלם עמיד בפני שריטות ובלאי עד כמה שניתן. כמו כן על הכיור להיות עמוק מספיק ופשוט לניקוי ותחזוקה. קחו בחשבון שכיורים למטבח באיכות טובה אמורים להחזיק כ- 15 שנים, ככל שחומר הגלם יהיה יותר עמיד כך לכם יהיה יותר שקט נפשי.

 

מטבח גדול, מטבח קטן

כאשר בוחרים כיור למטבח יש לקחת בחשבון גם את כמות השטח הזמין להתקנתו. על כן גם אם ראיתם כיור נירוסטה גדול, מרשים ויוקרתי עליכם לוודא שהוא אינו גדול מדי עבור משטח העבודה שלכם. משתנה נוסף אותו יש לקחת בחשבון בעת בחירת כיור מטבח הוא גודלו של המטבח עצמו. ישנו הבדל בין עיצוב מטבח גדול לעיצוב מטבח קטן. משמעותו של מטבח גדל הוא גם משטח עבודה גדול, ובמקרה הזה תהיה לכם יד חופשית לבחור כלדגם של כיור למטבח שרק תרצו. לעומת זאת, אם יש לכם מטבח קטן יותר גם המבחר של כיורים למטבח יהיה מעט מוגבל יותר, אולם עדיין יעמוד לרשותכם מגוון נרחב, שכן הגודל לא תמיד קובע ויש גם משתנים אחרים שחשובים.

בכל מקרה הצוות המקצועי של אמבט4יו עומד לרשותכם ויכול להמליץ לכם על הבחירות הנכונות ביותר עבור המטבח שלכם.

 

אמבט4יו מעמידה לרשותכם מגוון גדול של כיורים למטבח. הזמינו עוד היום כיור מטבח של מיטב החברות הפועלות בתחום או צרו עמנו קשר לקבלת הכוונה וייעוץ.

 

קטלוג מוצרים