אין מוצרים בסל

כיור מונח לאמבטיה

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

קטלוג כיורים מונחים לאמבטיה


בכל הקשור לחדרי אמבטיה, המגמה השולטת בשנים האחרונות היא עיצוב בקווים נקיים ואלגנטיים. אחד האלמנטים המודרניים שתופסים פופולריות הוא כיור מונח, אשר כשמו כן הוא – כיור שמניחים על משטח השיש. כיור מונח מעניק יתרון בולט של עיצוב לצד יתרונות פרקטיים כמו חיסכון במקום והתקנה פשוטה יותר – ועל כך נרחיב מיד. אם אתם מתלבטים בין כיור מונח לבין כיור שקוע – המידע הבא יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם.

כיור מונח לאמבטיה חוסך לכם מקום

עיצוב ותכנון של חדר אמבטיה הוא תמיד אתגר, גם כאשר מדובר על עיצוב של חדר חדש לחלוטין ועוד יותר כאשר משפצים חדר קיים. בתוך חדר אחד קטן ומוגבל במקום צריך לתת פתרונות פרקטיים של חיבורים לצנרת וניקוז של המים, בלי ליצור חדר צפוף מדי – אלא להיפך.
יש הרבה אלמנטים שיכולים לעזור לנו לקבל את התוצאה הרצויה של חדר מאוורר ופתוח, כמו התקנת אסלה תלויה, החלפת אמבטיה במקלחון, בחירת צבעים בהירים וכמובן התקנת כיור מונח.
אחד היתרונות הכי משמעותיים של עבודה עם כיורים מונחים הוא חיסכון גדול במקום אחסון. כאשר בוחרים כיור שקוע צריך לתכנן מקום פנוי מתחת לשיש בעבור הכיור. לעומת זאת כיור מונח לאמבטיה ולחדר השירותים לא דורש את המקום הזה, ומנגד גם אינו מגביה בצורה משמעותית את גובה המשטח. כך תקבלו בקלות הרבה מקום פנוי מתחת לשיש, שתוכלו לנצל כדי לאחסן את מוצרי הטואלטיקה והמגבות, וכמובן גם בשביל מכונת כביסה או כל צורך אחר.

התקנה ושדרוג פשוטים יותר

כאשר בוחרים בכיור שקוע צריך לתכנן את כל המשטח כך שיוכל לקלוט את הכיור בצורה מדויקת. המשמעות היא שצריך להכין מראש את משטח השיש או העץ וליצור פתח התואם את המידות של הכיור. ולכן כאשר רוצים לשפץ חדר אמבטיה קיים, לעיתים עולה קושי להחליף ולשדרג את הכיור. הבעיה הזאת לא קיימת כאשר מתקינים כיורים מונחים, מאחר והכיור יושב על המשטח הקיים. אם בעתיד תרצו לשנות ולשדרג תוכלו לעשות זאת בקלות יחסית.
אם אתם מתכננים שיפוץ במהלכו תרצו להוציא את הכיור השקוע ולהתקין במקומו כיור מונח צריך כמובן להיערך לכך מבעוד מועד, אבל בהחלט ישנן פתרונות ודרכים לעשות זאת בצורה מקצועית שתעניק גימור איכותי.

עיצוב נקי ואלגנטי


התקנה של כיור מונח לאמבטיה או לחדר השירותים תורמת לעיצוב הכללי של החדר ומשדרגת אותו, ויוצרת תחושה של זרימה בחלל. תוכלו למצוא היום כיורים מונחים שמגיעים במגוון רחב של צורות, גדלים וצבעים, ולהתאים אותם לסגנון העיצוב של חדר האמבטיה שלכם.

אחד השילובים הקלאסיים הוא משטח עץ בהיר, ומעליו כיור מונח מעוגל בצבע לבן או קרם בהיר. השילוב הבסיסי הזה יכול להחמיא כמעט לכל חדר אמבטיה, וכמובן שתוכלו לקחת את העיצוב לכיוונים אחרים ולבחור למשל בכיור בגוון כהה שיהיה מוקד משיכה ואלמנט ייחודי בחלל.


קטלוג מוצרים