אין מוצרים בסל

כיור אמבטיה

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

כיור אמבטיה


כיור אמבטיה הוא כל כך הרבה יותר מאשר צורך פונקציונלי. הדגמים הרבים שקיימים היום הופכים את הכיור לאמרה עיצובית בולטת, שלה הכוח להגדיר את המראה ואת האווירה בחלל האמבטיה שלכם. 

כמו בכל תחום הנוגע לעיצוב פנים, לא חסרות אפשרויות: ישנם כיורים בשפע, בגדלים שונים, עומקים שונים, חומרי גלם שונים ועוד. מילת המפתח כאן היא "שונים" ואותו שוני בא לידי ביטוי במגוון הרחב, מגוון כל כך גדול אשר יכול להפוך את הבחירה בכיור אמבטיה חדש למאוד מבלבלת וכמעט בלתי אפשרית. ישנו מרחק רב בין פנטזיית העיצוב לבין המציאות ועל הכיורים שבוחרים להיות גם פרקטיים ושימושיים. בין אם אתם במהלך שיפוץ ובין אם בתהליכי בנייה, כאשר אתם מעורבים ומכירים את "השפה", הבחירה הנה הרבה יותר פשוטה. לכן יש לדעת מהם הפרמטרים עליהם יש לשים דגש בבואכם לבחור כיור לאמבטיה.

 

התקנת הכיור: חלק בלתי נפרד מהעיצוב

אופן התקנת הכיור הפך להיות אחד המאפיינים המשפיעים ביותר על עיצוב החלל. באמבט4יו כיור אמבטיה מגיע בכמה עיצובים עיקריים והם: כיורים אינטגרליים, כיורים מונחים וכיורים נתלים. כיורים אינטגרליים מותקנים מתחת לדלפק ושפתם מונחת עליו ועל כן הופכים לחלק אינטגרלי ממנו. כיורים מונחים לעומתם, מונחים על המשטח ובולטים כלפי מעלה וכיורים תלויים מהווים פתרון עבור חללים שאין בהם ארונות אחסון והכיור עומד בפני עצמו. לכל סוג ישנם יתרונות וחסרונות אותם יש לבחון בהתאם לחלל, להעדפות עיצוביות, לתקציב ולאופן השימוש. כאשר אתם בוחרים בין הכיורים השונים הקפידו לשקול סוגיות פרקטיות כמו למשל ניקיון ותחזוקה, נגישות, עמידות, התאמה לכל בני המשפחה ועוד.

 

יתרונות וחסרונות

כפי שצוין לעיל לכל סוג של כיור אמבטיה ישנם יתרונות וחסרונות אותם יש לשקול לפני שמחליטים:

כיור אינטגרלי:

מתאים בעיקר לחדרי אמבטיה משפחתיים.

  • יתרונות – השפה העליונה של הכיור מונחת על הדלפק במקום לשבת עליה. עיצוב זה בעל מראה יותר נקי, אסתטי וחלק, מה גם שאם נשפכים מים אפשר לנגב אותם ביתר קלות.
  • חסרונות – כיור זה אפשר להתקין רק עם דלפק או ארון מובנה ועם משטחים מוצקים כמו חרס, אבן, שיק יצוק.
  •  

כיור מונח

מתאים לחדרי אמבטיה עכשוויים.

  • יתרונות – כיור מונח יושב לגמרי על הדלפק ומבחינה עיצובית הם נחשבים לשיא האופנה והשיק. אם אתם אוהבים כיור עמוק שיכול להכיל הרבה מים, זו הבחירה שלכם.
  • חסרונות – גובהו של הכיור דורש תכנון מעמיק של הארון מתחתיו, שכן כיור אמבטיה גבוה מדי עשוי להיות לא נוח לשימוש. כמו כן גם הניקיון סביב הכיור עשוי להתגלות כמעט מורכב.
  •  

כיור תלוי

מתאים בעיקר לחללי אמבטיה קטנים ומינימליסטיים.

  • יתרונות – כיור זה מותקן על הקיר והוא אינו זקוק למשטח או ארון. הוא חוסך שטח ומשאיר את הרצפה גלויה ועל כן חלל החדר ירגיש גדול יותר.
  • חסרונות – אין מקום אחסון, מה גם שכדי שהמראה יהיה כמה שיותר אסתטי ונקי כל הצנרת צריכה להיות מותקנת בתוך הקיר.


מגוון גדול של כיורים לאמבטיה

באמבט4יו תוכלו למצוא מגוון גדול של כיורים לאמבטיה בהתאמה לכל עיצוב, סגנון, צורך או העדפה. כמו כן אם אתם מתלבטים או לא יודעים באיזה כיור לבחור אנו נשמח לרדת אתכם לדקויות, ולסייע לכם לסנן את האפשרויות עד לכדי האופציה הטובה ביותר לצרכים האישיים שלכם ולצרכיו של החלל.

הזמינו כיור אמבטיה עוד היום ישירות דרך האתר במחירים ללא תחרות, או צרו עמנו קשר אם אתם זקוקים להמלצה, הכוונה או ייעוץ.

קטלוג מוצרים