אין מוצרים בסל

ברז מטבח נשלף

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

ברז נשלף למטבח

לא בכדי המטבח קיבל את ההגדרה – ליבו של הבית. הסיבה לכך היא כי עושים בו ובמרכיביו המון שימוש. בין מרכיביו העיקריים של המטבח נמצאים הברזים. באמבט4יו אנו מזמינים אתכם ליהנות משיא החדשנות בתחום ולבחור ברז מטבח נשלף פרקטי, מעוצב ואיכותי.

בכל בחירה עיצובית שאתם מבצעים עליכם תמיד לשאול את עצמכם: מה השגרה היומית שלנו? בדרך זו תוכלו להבין טוב יותר את הצרכים שלכם. ולמרות שברז נראה כמו בחירה שולית, אין משמעותי ממנו. בברזים נעשה הכי הרבה שימוש על בסיס יומיומי ולכן עליהם להיות כמה שיותר נוחים. היות וישנם דגמים רבים של ברזים חשוב לבחור בדגם מודרני הנותן מענה לצרכים עכשוויים. כאן ברז נשלף למטבח נכנס לתמונה ובאמצעותו תוכלו להגדיל את טווח הפעולות שלכם במידה משמעותית.

מהו ברז נשלף?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין ברז מטבח נשלף. כפי שניתן להבין משמו, זהו ברז שעל פניו נראה רגיל, אולם יש לו צינורית ארוכה חבויה, אותה ניתן לשלוף במידת הצורך וכך להגיע עם הברז לכל פינות הכיור בנוחות מרבית. כיום ניתן לרכוש ברז נשלף למטבח מתוך מגוון גדול של דגמים, עיצובים וסגנונות ובטווח רחב של מחירים. כמו כן ברזים אלו מגיעים גם באיכויות שונות, חלקם אמינים יותר וחלקם פחות. על מנת למנוע מכם תקלות וכדי להיטיב עם השימוש, בחברת אמבט4יו אנו מחזיקים דגמים של חברות המותג המובילות, כאלו שגם מעניקות אחריות על המוצרים.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים?

על מנת שהמוצר יהיה כמה שיותר איכותי ושימושי, חשוב לדעת את כל הפרטים הקטנים שיובילו לבחירה כמה שיותר מושכלת. לכן כאשר כוונתכם היא לרכוש ברז נשלף למטבח, הנה כמה סוגיות אליהן כדאי לשים לב מבעוד מועד:

  • התקנה – כאשר רוכשים מאתר מקוון המוצרים נשלחים אליכם בדואר, לעיתים השירות אינו כולל התקנה. בדקו האם צריך להתקין את הברז ואם כן מוטב כי תעזרו באיש מקצוע מיומן.
  • ניקיון ותחזוקה – ברז מטבח נשלף, כמו כל מוצר, דורש תחזוקה לצורך שימורו. אם ברצונכם ליהנות ממוצר שיאריך ימים עליכם לבדוק עד כמה נוח ופשוט לתחזק ולנקות את הברז שאתם קונים.
  • אחריות – גם אם רכשתם מחברה איכותית אין הדבר אומר שלא תתמודדו עם בלאי או תקלות. הבעיה היא כשתקלות אלו מגיעות בטרם עת ולכן צריך לוודא שלמוצר יש אחריות על מנת שתוכלו לקבל מענה הולם.
  • מחיר – ברזים נשלפים לא פעם ידרשו השקעה. כדי שתהיה זו השקעה משתלמת בררו שאתם רוכשים מחברה מוכרת בתחומה, אשר שמה הולך לפניה ושיטות הייצור שלה איכותיות, מקצועיות ועומדות בכל התקנים.
  • נקודות עגינה – גם אם אתם חולמים על ברז מטבח נשלף, לפני שאתם קונים בררו אם זו בכלל אופציה מבחינת נקודות העגינה לקיר, מיקומה של עבודת ההכנה ועוד.

כמה טיפים 4יו

לברז נשלף למטבח ישנם יתרונות רבים ובעיקר: הוא מאפשר לנקות היטב את הכיור, את הכלים בתוכו ואף את משטחי העבודה בהם נעשה שימוש. בכל מקרה, הקפידו לבחור בברז מטבח נשלף המיוצר מחומר גלם איכותי, שכן חומר הגלם עלול להשפיע על התחזוקה והניקיון של הברז. כמו כן וודאו שלברז יש גימור עמיד מחומרי גלם כמו ניקל, נירוסטה או כרום. לגבי האחריות, אל תשכחו לברר האם ישנה אחריות גם על כל החלקים הנלווים של הברז, לרבות אלו מהפלסטיק ולשאול מה עוד היא כוללת.

אמבט4יו שמה לנגד עיניה את חוויית השימוש שלכם ולכן שואפת להפוך אותה למיטבית. באתר תמצאו ברז נשלף למטבח ועוד מוצרים נוספים אשר יהפכו את הבית למעוצב, יפה ושימושי.

קטלוג מוצרים