אין מוצרים בסל
ברזים לאמבטיה

ברזים לאמבטיה

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל
מק"ט: 420056W
פיית מילוי GARDA
399
מק"ט: 528
ברז קיר מים קיר 528
235
מק"ט: 3408SA
ברז כיור רחצה 3408 BEILE
639
מק"ט: 3908SA
ברז לכיור רחצה 3908 BEILE
600
מק"ט: A08-01SA
ברז מים קרים BEILE A08-01
225
מק"ט: 3201-02SA
ברז מים קרים 3201-02 BEILE
225
מק"ט: 2908SA
ברז לכיור רחצה 2908 BEILE
600
מק"ט: 3201-01SA
ברז מים קרים 3201-01 BEILE
225
מק"ט: 8508SA
ברז לכיור רחצה 8508 BEILE
600
מק"ט: 86601
ברז פרח לכיור 86601
499
מק"ט: 8608
ברז לכיור 8608
מחיר מחירון: ₪944
566

ברזים לאמבטיה - שאלות נפוצות
מתי צריך להחליף ברז לאמבט?לכל ברז אמבטיה חיי-שירות משלו, אך במרבית המקרים לא תתקשו להבחין בכך שהגיעה העת להחליפו. לעיתים נראה כי פית ברז האמבטיה נפגעה וגורמת להשפרצה של מים, ובמקרים אחרים ייתכן כי מנגנון השליפה של הברז פגום וכבר לא ניתן להוציא אותו ולנקות את כיור כראוי. מלבד זאת, חשוב להתייחס גם למראה הכללי של הברז; בברזים ישנים, הציפוי או הצבע עלול להתקלף וכך מתקבל מראה לא-אסתטי שאף עלול להקשות את הניקיון של הברז ולהוביל להצטברות של לכלוך באזור.

מותג איכותי או ברז אמבט זול?זוהי אחת ההתלבטויות המרכזיות שאנו מתמודדים איתם כאשר אנו בוחרים ברזים לאמבטיה. לכאורה, אם ברז פשוט "עושה את העבודה" לא תמיד יהיה צורך לרכוש ברז אמבטיה יקר יותר, בייחוד אם מתגוררים בדירה שכורה ואינכם מעוניינים להשקיע הרבה בהחלפת הברז. עם זאת, אם אתם גרים בבית משלכם, לעיתים משתלם הרבה יותר לרכוש ברז ממותג מוכר. ברז איכותי לא חייב להיות יקר, ולרוב הוא ישמש אתכם לשנים רבות. מלבד זאת – אל תשכחו שאתם משלמים גם על ההתקנה של הברז; לכן, אם רכשתם ברז זול ושילמתם עליו ועל ההתקנה, ייתכן כי תידרשו להחליף אותו בתדירות גבוהה יותר, וכך תשלמו על התקנה נוספת.

האם הצבע של הברז חשוב?ברזים משמשים אותנו באמבטיה כל יום. בעזרתם אנחנו שוטפים רכיבי מזון, כלים וכמובן – את הכיור. אך ברזים הם הרבה מעבר לפריט שימושי; למעשה, ברזים לאמבטיה מהווים חלק משמעותי מהעיצוב הכללי של חדר האמבטיה, והם עשויים להוסיף טאץ' ייחודי למראה הכללי. לכן, כאשר בוחרים ברז אמבטיה חשוב לשים לב לצורת העיצוב שלו, לממדים שלו וכמובן – גם לצבע שלו. הצבע הנפוץ הוא הכסף (בגוון מבריק או מט) אך לצידו ניתן היום למצוא גוונים אחרים כגון זהב, נחושת, שחור ולבן. ברז אמבטיה בצבעי נחושת משתלבים מצוין בעיצובי מקלחות בסגנון כפרי היות ומעניקים מראה חם יותר לחלל, ואילו ברזים בגוונים מטאלים קלאסיים וכמובן צבעי השחור והלבן, מתאימים לעיצובים מודרניים, בקווים ישרים ומראה נקי. כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית, בחרו את הברז בהתאמה לסגנון הכללי של חדר האמבטיה והתייעצו עם המעצב ועם נציגי השירות בחנות.

איך לשמור על הברז לאורך זמן?ראשית, כדי לשמור על מראה הברז ועל התפקוד התקין שלו, יש לוודא כי הוא מותקן כהלכה. חיבור לא נכון עלול לגרום לשחיקה של מרכיבים שונים ולפגיעה במוצר. לכן, אם אינכם בטוחים שאתם יודעים כיצד להתקין ברזים לאמבטיה, הזמינו איש מקצוע שיבצע את העבודה במהירות וביעילות.

מלבד זאת, כדי להגן על ברז האמבטיה יש להקפיד על תחזוקה נאותה ועל ניקוי המסנן והפייה בהתאם להוראות היצרן. יש לשים לב גם לחומרי הניקוי שבהם משתמשים, ולבחור רק חומרים שאינם פוגעים בפני השטח של הברז ובגימור שלו. לכן, לפני שימוש מקיף בחומר ניקוי יש לבחון את השפעתו על הברז באזור קטן יחסית שאינו בולט לעין. עם זאת חשוב לזכור כי הפגיעות העיקריות במראה ברז האמבטיה הן פגיעות חלודה ואבנית. את שני אלו ניתן לפתור בעזרת שיטות ניקוי הנחשבות מיושנות אבל עושות את העבודה בקלות, ויותר חשוב תוך שמירה מלאה על הברזים. ראשית ישנה אופצי הניקוי בעזרת חומץ, על-ידי השריית הברז בעזרת הכנסתו למספר שעות לשקית מלאה בחומץ אותה קושרים סביב הברז. האפשרות השנייה ביצוע אותה פעולה עם מלח לימון שהוספנו למים רותחים, בדיוק כמו שניתן לנקות את הקומקום מאבנית. שתי שיטות אלו יעילות וטבעיות לניקי האבנית מברזי האמבטיה, כך שאין מה לחשוש מכימיקלים מסוכנים העלולים לפגוע בפני השטח של הברז או יותר חשוב- לפגוע בבריאות שלכם בעת השימוש.

 
קטלוג מוצרים