אין מוצרים בסל

מראות מעוצבות

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל
כאשר אנו מתבוננים במראה אנו רואים עולם ומלואו משתקף אלינו ולכן קל יותר להתעלם מהמראה עצמה. אבל מראה איכותית היא כל כך חיונית בחדרים רבים, קל וחומר בחדר האמבטיה. ישנן סוגיות רבות להתייחס אליהן כאשר בוחרים מראה לאמבטיה כמו גודל, צורה וסגנון, אנו כאן כדי לשים לכם את הדברים בפרספקטיבה הנכונה עם מגוון רחב של מראות לאמבטיה בשפע של עיצובים, גדלים וצורות.

אמבט פור יו - הבחירה הנכונה של מראה לאמבטיה שלך


העיצוב המושלם של חדרי הבית וחדר האמבטיה בפרט, מתחיל בתכנון נכון. תכנון נכון ומחושב כולל תשומת לב לכך שכל הפרטים הנכונים, גדולים כקטנים, ישתלבו להם יחדיו בצורה הרמונית ובהתאם לסגנון הבית ואופיו של המבנה. לכן בחירת מראה עבור חדר האמבטיה זו משימה שחשוב לקחת ברצינות. אנו באמבט פור יו לוקחים את העבודה שלנו ברצינות וכתוצאה מכך חשוב לנו שתגיעו לבחירות נכונות. לכן אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של מראות מעוצבות לאמבטיה החל במראה לאמבטיה בצורת אליפסה ועד מראה מלבנית מרחפת עם מדף זכוכית.

שמרו על פרופורציות


גם אם תמיד חלמתם על מראה מלבנית ענקית בעלת מסגרת בולטת מעץ לחדר האמבטיה שלכם, לא תמיד בחירה זאת תשקף היטב את המציאות ותתאים לחלל הספציפי שאתם מעצבים. לכן כאשר אתם בוחרים את גודל המראה לחדר האמבטיה שלכם, מלבד פונקציונליות, עליכם גם לחשוב במונחים של פרופורציות נכונות כדי להבטיח שהחלל יהיה כמה שיותר מאוזן והרמוני. מראות עגולות, או אובליות יתאימו יותר לחללים קטנים בעוד שמראות מלבניות ורוחביות יתאימו יותר לחללי אמבטיה גדולים, באמבט פור יו תוכלו למצוא מראות לאמבטיה בגדלים ועיצובים שונים ובהתאם לכל גודל או סוג של אמבטיה.

צורת יחיד או רבים?

צורת המראה מאוד חשובה ולא פעם לקוחותינו שואלים את השאלה: מה עדיף? להתקין מראות לאמבטיה כמספר המשתמשים או לחלופין, להתקין מראה לאמבטיה אחת שתהיה רחבה וגדולה מספיק תשרת במקביל שני אנשים? התשובה תלויה בגודלם של ארונות האמבטיה שלכם, בעיצוב הנבחר ובגודל החלל. כאשר יש לכם משטח רחב ובו יותר מכיור אחד, מראה רחבה ומלבנית תהיה עדיפה. שילוב של כמה מראות בגדלים שונים באופן אנכי יהיה אופטימלי כאשר חדר האמבטיה קטן יותר או בורך בתקרות גבוהות שרוצים להדגיש.

שקפו את המאפיינים הייחודיים רק לכם


כאשר בוחרים מראות לאמבטיה חשוב מאוד לחשוב כמה צעדים קדימה, ולראות את התמונה הגדולה. סוג המראה, גודלה ועיצובה ישפיעו גם על האביזרים והאלמנטים הדקורטיביים שתשלבו בעיצוב החלל וכדאי לקחת זאת בחשבון. יש אמבטיות שמראות קטנות יעשו להן פלאים בעוד שבאחרות מראה גדולה תהיה הבחירה האולטימטיבית. בעזרת בחירה נכונה של מראה לאמבטיה ושילוב אביזרים בהתאמה אישית תוכלו להפוך את החלל לפונקציונלי אך גם ליפה, מושקע, אסתטי ויוקרתי.

הגדילו את חלל האמבטיה שלכם עם המראה שתבחרו


אנו באמבט פור יו מאמינים שבחירה נכונה של אביזרים יכולה לשנות כליל את מראה חדר האמבטיה, ליצור את האווירה הרצויה ואפילו להגדיל את החלל. תרומתן של מראות להגדלת החלל ידועה בעולמות העיצוב ולא פעם מעצבי פנים עושים בהן שימוש כדי ליצור תחושה של מרחב. תוכלו ליצור תחושה של חלל גדול כפליים על ידי התקנת מראות מקיר לקיר או לחלופין, על ידי בחירת מראה רחבה או ארוכה. המגוון הגדול של מראות לאמבטיה שאנו מציעים מאפשר לכל אחד ואחת ליצור בחלל האמבטיה חותמת אישית ולעצב אמבטיה יחידה במינה.

הגיע הזמן לעצב אמבטיה מהחלומות


בסופו של יום הבחירה במראה לאמבטיה היא עניין של טעם והבחירות שתבצעו צריכות לשקף את הטעם, הסגנון והצרכים שלכם. במקביל, חשוב גם לבחור במקום איכותי שמציע מראות מעוצבות לאמבטיה באיכות בלתי מתפשרת. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. בעזרת המוצרים של אמבט פור יו תוכלו לעצב אמבטיה בסגנון ספא יוקרתי מהחלומות בכל בית, כולל בבית הפרטי שלכם.


אנו כאן כדי לגרום לכל חלום להפוך למציאות עם מראות לאמבטיה בעיצובים מרשימים, בסגנונות שונים ובטווח רחב של מחירים לצד אביזרי אמבטיה, אסלות, מקלחונים, אביזרים נלווים וכל שאתם צריכים להשלמת העיצוב, תחת קורת גג אחת!


בחרו כבר עכשיו כאן באתר מראה לאמבטיה שתשקף את הטעם האישי, הצרכים והסגנון של החלל וצרו חדר אמבטיה יוקרתי, אסתטי וחלומי בקלות.

קטלוג מוצרים