אין מוצרים בסל

ארון אמבטיה כפרי

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

ארון אמבטיה כפרי

 לארון אמבטיה כפרי ישנם מאפיינים ייחודיים שאינם קיימים בעיצובים המודרניים. באתר אמבט4יו תוכלו לבחור ארון אמבטיה כפרי מתוך מבחר גדול של אפשרויות ובמחירים ללא תחרות!

על חלל האמבטיה למלא גם תפקיד שימושי ולשלב בתוכו גם פתרונות אחסון. בחירת ארון אמבטיה מושלם תלויה בהמון משתנים, בגודלו של חדר האמבטיה, ברוחב הרצוי של הדלפק, בשטח האחסון הנחוץ, בחומר הגלם וגם בסגנון העיצובי. אם הקו השולט באמבטיה הוא כפרי ומחוספס.
באמבט4יו אנו מזמינים אתכם לבחור ארון אמבטיה כפרי. לארון הכפרי ישנם מאפיינים ייחודיים אשר תורמים רבות לאווירה הכללית, החל בחומר הגלם בו נעשה שימוש ועד לגימורים הקטנים שעושים הבדל משמעותי.

מה המאפיינים של ארון כפרי לאמבטיה?לארון אמבטיה כפרי ישנם מאפיינים רבים אשר לרוב מושפעים מן האזור והסביבה, כך שבפועל המראה הכפרי יבוא לידי ביטוי באופן אחר ממקום למקום. יחד עם זאת, לעיצוב והסגנון הכפרי יש גם תכונות מעט יותר כלליות אשר מייחדות אותו מסגנונות אחרים. במקום הראשון נמצאים חומרי הגלם, לרוב מדובר בעץ מלא ואיכותי בצבעים בהירים של לבן, שמנת ופסטל. מלבד הצבעים הרצון להכניס את עולם החוץ פנימה גם הוא משותף לבעלי הסגנון הכפרי ולרוב חללים כפריים יכללו יותר עציצים, חומרי גלם טבעיים, שימת לב לפרטים, גימורים מלאכת יד אמן ועוד. ארונות כפריים נבדלים גם באווירה והם הופכים את החלל ליותר ביתי, חמים ומזמין.

מגוון גדול של אפשרויות מחכות באתרארון אמבטיה כפרי הוא על זמני, תמיד הוא ייחשב לאופנתי והוא הרבה יותר חמים, מזמין ונעים. באמבט4יו אנו מעמידים לרשותכם כמה וכמה אפשרויות בחירה, תוך שמציעים לכם אפשרויות סינון לפי הצרכים שלכם ועד לרמת הפרט הקטן ביותר. אנו נשמח לסייע לכם לבחון את הצרכים שלכם ורק אז להתאים את פריטי הריהוט הנכונים, הצוות שלנו מומחה בתחומו והוא מציב סטנדרט גבוה של אמינות, מקצועיות ואדיבות כלפי הלקוחות השונים.

ארון אמבטיה כפרי הוא הבחירה של רבים, בשל תכונותיו הייחודיות והמראה החמים שלו. אם תמיד חיבבתם את הסגנון, הזמינו לכם ארון כפרי לאמבטיה דרך האתר או צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.


עיצוב חדרי אמבטיה למראה כפרימראה של חדרי אמבטיה כפריים ניתן להשיג על-ידי שילוב מספר אלמנטים מרכזיים המעניקים לחלל תחושת חום ונועם. אמנם בכל חלל יש כאמור מספר אלמנטים המהווים עמודי תווך בעיצוב, אך עדיין ניתן לכם המון חופש בחירה בבחירת המוצרים, כך שתוכלו להטביע את חותמכם בחלל.
בחדרי אמבטיה כפריים כל פריט עיצוב הוא ייחודי. לארונות האמבטיה העשויות עץ מלא ניתן לבחור את הגוון, העיצוב והפרזול כך שיתאים למראה הכולל שלך החדר. לראי ניתן לבחור מסגרת מעוצבת מחומרים שונים כדוגמת עץ מלא או מתכת, או נחושת, וכמובן ההשקעה בכיור, אותו ניתן לבחור ככיור שקוע או כיור מונח, המעוצב ביד על מנת שיהיה אחד ויחיד או לרכוש בחנות המתמחה במוצרים לעיצוב חלל האמבטיה, כדוגמת אמבט4יו. כמו כן, בחירת הברז, מבחינת מבנה וגוון, אותו נהוג לבחור בגווני זהב או נחושת במטרה להוסיף למראה החמים בחדר וההתאמה לסגנון פרובנס. אלמנט נוסף הנהוג לשלב בחדרי אמבטיה כפריים, והוא בהחלט ניתן לבחירתם ומעניק לכם את חופש הבחירה, הוא אריחים מצוירים המגיעים בשפע של דגמים, צבעים וציורים, בין אם עדינים יותר או פחות, בדוגמאות אמורפיות או ציורי פרחים, שבהחלט מסייעים לאווירה הרצויה בחדרי אמבטיה כפריים.

לכל שאלה, התייעצות והתאמה לחלל החדר, הצוות המקצועי של אמבט 4יו עומד לרשותכם במטרה שתגיעו לבחירה המושלמת עבורכם שתסייע לכם להפוך את חדר האמבטיה לחדר האהוב בבית.

קטלוג מוצרים