אין מוצרים בסל
ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

ארונות אמבטיה

בחירת ארון שירות לאמבטיה או ארונות אמבטיה מעוצבים זו משימה שאין להקל בה ראש, ולו רק בגלל שפתרונות אחסון באמבטיה הנם הכרחיים. באמבט4יו תוכלו לרכוש ארון שירות לאמבטיה וארונות אמבטיה מעוצבים של מיטב החברות בתחום וליהנות מאיכות בלתי מתפשרת, מעיצוב מושלם ומאחריות.


אחד האתגרים העיקריים אשר נלווים לעיצוב אמבטיה בא לידי ביטוי בשאלה: כיצד לשמור על החלל כמה שיותר מעוצב ומרווח ועדיין לזכות לפתרונות אחסון נוחים ושימושיים? ויש לכך תשובה: עם מעט זמן ומאמץ ועם הרבה הקדשת מחשבה, תוכלו להתאים את חלל האמבטיה לצרכים שלכם ולבחור בפתרונות אחסון אשר יספקו מענה פונקציונלי, אך גם ישמשו כאלמנט עיצובי.
 

הגודל? הוא כן קובע

כאשר משלבים פתרונות אחסון בחלל האמבטיה, אין זה מספיק לגשת לחנות ולהזמין ארונות אמבטיה מעוצבים או ארון שירות לאמבטיה ולסגור עניין. עליכם לקחת בחשבון את הגודל של המרחב ולהבין כיצד באפשרותכם "לשחק" עם החלל שעומד לרשותכם, על הצד הטוב ביותר. כאשר החלל גדול, לא עומדת בפניכם בעיה. תוכלו לבחור כמעט בכל ארון שתרצו בהתאם לטעם, סגנון או העדפה. כאשר החלל קטן יותר כך האתגר גדל. בכל מקרה, לרשותכם עומדות שתי אפשרויות עיקריות: האחת היא לרכוש ארונות אמבטיה מוכנים והשנייה היא לרכוש ארון לאמבטיה בהתאמה אישית.
 

על שני סוגים של ארונות אמבטיה דיברה אמבט4יו

בבואכם לרכוש ארונות מעוצבים לאמבטיה תגלו כי את כל ההיצע הקיים אפשר לצמצם לשני סוגי ארונות עיקריים: ארונות תלויים וארונות עומדים. ארונות תלויים כשמם כן הם, תלויים על הקיר ללא רגליים בעוד שארונות עומדים נתמכים על רגליים בחלקם התחתון. שני הסוגים עושים שימוש שונה בחלל ולכן הבחירה נתונה להעדפתכם. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות אותם כדאי לשקול, ביניהם: העיצוב, התחזוקה והניקוי, חומר הגלם, הסגנון המועדף, הגימור, הצבע, העלות ועוד. באמבט4יו אנו מעמידים לרשותכם את כל האפשרויות, כך שכל שעליכם לעשות הוא לבחור.
 

על איכות לא מתפשרים

ארונות האמבטיה שלנו מגיעים במגוון גדול של דגמים, גדלים, צבעים, עומקים, סגנונות טקסטורות, חומרי גלם ועוד. המבחר הרחב מאפשר לכם להסתמך על המשתנים שחשובים לכם באמת ורק אז להגיע לבחירה. בעוד שלכל אחד ואחת יש טעם, סגנון וצרכים אחרים, יהיו משתנים אשר חשובים יותר או פחות ביחס לאחרים. עם זאת ישנם פרמטרים עליהם לא מומלץ להתפשר, ובראש הרשימה נמצא פרמטר האיכות. באמבט4יו אנו מציבים סטנדרטים גבוהים של איכות ומצוינות הן בחומרי הגלם בהם נעשה שימוש, הן בעיצוב עצמו והן במידת איכותם של הגימורים הסופיים. מאפייני האיכות של הארונות שלנו הם אלו שעושים את ההבדל עבורכם ומשפרים פלאים את חוויית השימוש.
 

אבמט4יו: הכתובת לארונות אמבטיה מעוצבים

באמבט4יו אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של ארונות אמבטיה יוקרתיים ומעוצבים. החל בארון שירות לאמבטיה ועד לארונות עומדים או תלויים, אנו שמים אתכם במרכז ומאפשרים לכם לעצב חדר אמבטיה חלומי המתעלה על כל דמיון ומגדיר מחדש את חוויית השימוש השגרתית. יותר מכך, אנו מציעים לכם פתרונות אחסון מיטביים אשר ישמשו אתכם על הצד הטוב ביותר, מבלי לפגוע בתחושת המרחב של החלל ותוך מתן מענה מדויק וספציפי לכל הצרכים שלכם. לסיכום: ארונות האמבטיה שתבחרו תורמים לחלל במידה משמעותית ויכולים להשפיע על אופן השימוש באמבטיה, שלא לומר על הנראות שלה. לכן הגדירו את הצרכים שלכם ובחרו כבר עכשיו ארונות התואמים להם ומספקים לכם מענה.

זקוקים לעזרה וייעוץ? בשביל זה אנחנו כאן, צרו עמנו קשר ונשמח להציג בפניכם את כל הפתרונות הקיימים עבורכם.

קטלוג מוצרים