אין מוצרים בסל

אסלה תלויה

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

בשנים האחרונות יש דגש רב על העיצוב והאלגנטיות של חדרי האמבטיה והשירותים, מתוך הבנה שיש לכך תרומה גדולה לאיכות והמחיר של הבית, וכמובן לחוויית שימוש נעימה. אסלות תלויות הפכו להיות אחד מהאביזרים הסניטרים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות, ויש לכך כמה סיבות טובות מאוד. בהתאם, יש בשוק מגוון של אפשרויות ודגמים כך שתוכלו לבחור את האסלה המתאימה לכם ביותר מבחינת כל המאפיינים- איכות, נוחות, עיצוב ומחיר.

מהי אסלה תלויה?

עצם ה"ריחוף" של האסלה מעל הרצפה מאפשר כמובן לנקות ולתחזק את חדר השירותים בצורה יעילה ונוחה הרבה יותר. גם בתחום הזה היתרון בולט במיוחד בחדרים קטנים וצפופים, אך האמת היא שבכל מבנה ובכל גודל של חדר יש לכך יתרון.

כשמה כן היא – אסלה תלויה היא אסלה אשר מחוברת אל הקיר של חדר השירותים, כך שהיא כלל אינה נוגעת ברצפה, בניגוד לאסלות מדגם P (אותן אסלות פשוטות שאנחנו רגילים לראות בכל מקום, ובמיוחד במבנים וותיקים). היום נפוץ מאוד לשלב בין אסלה תלויה לבין התקנה של ניאגרה סמויה, אך זו לא האופציה היחידה וניתן להתקין אסלות תלויות עם כל אחד מסוגי מכלי ההדחה שקיימים היום בשוק, כולל דגמי מונובלוק.

מהם היתרונות בהתקנת אסלה תלויה?

הדגמים השונים של אסלות תלויות מספקים כמה יתרונות בולטים על פני אסלות המותקנות על רצפת חדר השירותים. מהבחינה העיצובית והאסתטית, אסלה תלויה היא בעלת מראה נקי יותר ועמוס פחות. בהתאם היא יוצרת מראה אלגנטי ומודרני, ומתאימה למגוון רחב של סגנונות עיצוב. כל חדר אמבטיה או שירותים יכול ליהנות מהתקנה של אסלות תלויות, אך ההשפעה מורגשת במיוחד בחדרים קטנים וצפופים, בהם כל אפשרות ליצירת מרווחים ושטחים פנויים הם יתרון גדול בעבור נוחות השימוש והרגשה נעימה יותר.

כיצד לבחור אסלה תלויה המתאימה לכם?

כאמור יש היום בשוק מגוון של דגמי אסלות תלויות, כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי בעיצוב, גודל וצורת האסלה וכמובן מחירה. בראש ובראשונה חשוב לדעת מהי מסגרת התקציב שלכם, על מנת שתוכלו להתמקד בדגמים הרלוונטיים עבורכם. בשלב הראשוני הזה מומלץ לקחת בחשבון גם את סגנון העיצוב המועדף עליכם, כך שתוכלו לסנן חלק נוסף מהדגמים. לאחר שתחמתם דגמים מסוימים בהתאם לתקציב ולסגנון העיצוב, חשוב ביותר לבחון גם את נוחות השימוש והישיבה על האסלה. מאחר והאסלה שתרכשו תשמש אתכם לאורך מספר רב של שנים חשוב לבדוק ולוודא כי האסלה מיוצרת מחומרי גלם איכותיים, וכי היא עומדת בתו התקן הישראלי. ההחלטה באיזה מיכל הדחה לבחור תלויה גם היא במסגרת התקציב וסגנון העיצוב שלכם, וכמובן גם בהתאמה לדגם האסלה הספציפי בו בחרתם.

התקנת אסלה תלויה

התקנה של אסלות תלויות שונה מהתקנה של אסלות רגילות, מאחר והן נתמכות אך ורק באמצעות החיבור לקיר. לאסלה התלויה יצא שם של מוצר בעייתי ש"מועד לפורענות", אך האמת היא שהתקנה נכונה ומקצועית של האסלה תמנע בעיות רבות כגון סדקים או נזילות. הדבר חשוב אף יותר במידה ובחרתם להתקין גם ניאגרה סמויה, מאחר והתקנה נכונה תקל מאוד על התחזוקה השוטפת בהמשך. ההמלצה שלנו היא לתכנן מראש את העיצוב של חדר השירותים או האמבטיה כך שיתייחס למאפיינים של האסלה התלויה ושל מיכל ההדחה בו אתם מעוניינים. מומלץ להוסיף אביזרי אמבטיה להשלמת האווירה בחדר האמבטיה. במידת הצורך כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע מראש, כך שתוכלו לקחת בחשבון את כל ההתאמות שצריך לבצע עבור אסלות תלויות.

תחזוקה שוטפת של אסלות תלויות

בדיוק כמו כל אביזר סניטציה אחר, תחזוקה נכונה וקבועה של אסלה תלויה חשובה כדי לשמור על היגיינה ועל המראה והאסתטיקה. כאשר אתם רוכשים אסלה איכותית ובעלת תו תקן אתם יכולים להיות רגועים שהיא תמשיך לשרת אתכם לאורך זמן, וגם תהיה עמידה בפני חומרי הניקוי הרגילים והמקובלים. מאחר והאסלה מרחפת מעל הרצפה קל מאוד לנקות מסביבה, גם כאשר מדובר בשירותים ציבוריים הזקוקים לניקיון בתדירות גבוהה מאוד.

במידה ורכשתם בנוסף גם אביזרים מתקדמים ומשודרגים כגון תאורה, מושב מחומם, בידה וכו' – התחזוקה השוטפת צריכה להתבצע בהתאם להוראות היצרן.

לסיכום, אסלות תלויות הן בחירה פופולרית מאוד בשנים האחרונות הן בגלל העיצוב האסתטי והנעים, והן בגלל נוחות השימוש והתחזוקה השוטפת. בחירה של אסלה תלויה המיוצרת מחומרים איכותיים ובעלת תו תקן, ובשילוב עם התקנה נכונה ותחזוקה שוטפת, מבטיחים כי האסלה תמשיך לשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

קטלוג מוצרים