אין מוצרים בסל
לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל
מק"ט: 10001
סט אסלה מונובלוק
550
מק"ט: SUNINDUSA- city 53
אסלה תלויה SUNINDUSA- city 53
1,698
מק"ט: SUNINDUSA- Cetus 48
אסלה תלויה SUNINDUSA- Cetus 48
583
מק"ט: SUNINDUSA- Cetus 53
אסלה תלויה SUNINDUSA- Cetus 53
425
מק"ט: BOCCHI-Progetto Parma S
אסלה תלויה BOCCHI-Progetto Parma S
1,210
מק"ט: BOCCHI-Progetto 1170
אסלה תלויה BOCCHI-Progetto 1170
1,100
מק"ט: BOCCHI-Etna 1116
אסלה תלויה BOCCHI-Etna 1116
1,540
מק"ט: BOCCHI-Scala 1080
אסלה תלויה BOCCHI-Scala 1080
1,320
מק"ט: BOCCHI-Taormina 1012
אסלה תלויה 1012 BOCCHI-Taormina
1,254

אסלות

 


איך שלא מסתכלים על זה, אסלה לשירותים היא אחד הפריטים החשובים ביותר בחדר האמבטיה והשירותים שלכם. למרות שעיצוב ועלויות אלו פרמטרים חשובים בהחלט, חשוב יותר שתבחרו באסלה שתיתן מענה לצרכים שלכם ותתאים למבנה החלל בצורה טובה.

מחיר אסלהמחיר אסלה יכול לנוע על טווח רחב, תוכלו למצוא אסלות במחירים מוזלים ואסלות שידרשו מכם מעט יותר השקעה. קחו בחשבון שמן הסתם אתם עתידים להשתמש בחדר השירותים שלכם כל יום במשך שנים, לכן כדאי להשקיע באסלה טובה ואיכותית. מחיר אסלה יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לבין כמה אלפים, תלוי בסוג האסלה שתבחרו, בעיצוב, במותג, באם מדובר באסלה עצמאית או תלויה, בטכנולוגיות שמשולבות וכיוצא בכך.

בדקו סוגים שונים של אסלותמכיוון שאתם הולכים לחיות עם האסלה שלכם למשך 10 שנים ואף יותר, כדאי שתעשו מעט מחקר לפני שאתם בוחרים בסוג כזה או אחר. השוו בין הדגמים בחנות ובין היצרנים, שימו לב ליתרונות של כל דגם וגם לחסרונות שלו, וערכו השוואת בין מחיר אסלה כזו או אחרת. ככל שתשקיעו זמן בהבנת ההבדלים בין הסוגים והיכרות עם הדברים הרלוונטים לכם, כך יהיה לכם קל יותר לבחור אסלה שתתאים לכם בדיוק, ותקבלו את התמורה הטובה ביותר לתקציב.
טיפ קטן מהמומחים – מושבים מותאמים אישית ומנגנוני שטיפה יוצאי דופן מוסיפים אלמנט מאוד מגניב וייחודי, אבל אם אי פעם הם יתקלקלו, יכול להיות שתתקשו למצוא חלקים, או שהתחלופה תהיה יקרה. לכן שימו לב לכל הפרטים הקטנים לפני שאתם בוחרים.

שקלו אסלה תלויה כדי שהניקיון יהיה קל יותראנשים רבים בוחרים כיום אסלות תלויות. אסלות תלויות דורשות מעט יותר השקעה אך הן פשוטות יותר לתחזוקה ומקלות על הניקיון של החלל. אסלות תלויות גם יהיו בחירה מעולה עבור חללים קטנים יותר והן תורמות המון לתחושת המרחב.

צורת האסלה ומידותאסלות זמינות בצורות שונות ומגוונות, חלקן יותר מעוגלות וחלקן מוארכות. שימו לב מהו הדגם הנוח לכם ביותר, אם דגם מוארך או מעוגל. ישנם שיאמרו שאסלות מוארכות יהיו נוחות יותר לישיבה עם זאת, אסלות מעוגלות יתפסו פחות מקום, לכן הן יהיו בחירה טובה הרבה יותר כאשר מדובר בחללים קטנים. דבר נוסף שעליכם לדעת לפני קניית אסלה הוא מידות. עליכם לבחור את האסלה המתאימה על פי הגובה, וגם על פי פתחי הניקוז לכן שימו לב לכך. רוב האסלות יהיו בגובה סטנדרטי, אך כדאי לבדוק לפני כן שאין שום סטייה.

 
קטלוג מוצרים