אין מוצרים בסל
ראשי טוש / זרועות מעוצבים למקלחת

ראשי טוש / זרועות מעוצבים למקלחת

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

ראשי טוש

באמבט פור יו תמצאו מגוון גדול של אביזרים למקלחת, כאשר המטרה שלנו לעזור לכם לעצב את חוויית הרחצה המושלמת. אחד האביזרים שהכי משפיעים על חוויה זו הוא ראש המקלחת שלכם. עם מגוון גדול של ראשי טוש וטווח מחירים רחב: תוכלו לבחור לעצב לעצמכם מקלחת מהחלומות, אם על ידי דגם סטנדרטי של ראש טוש פשוט ואם על ידי מערכת ספא מפוארת בעלת זרמי סילון ואינספור פינוקים, תלוי מה החלום הרטוב שלכם.

סוגים שונים של ראשי מקלחת


לא משנה איזו אמבטיה תרצו ליצור לעצמכם, כדי לעשות את הצעד הראשון עליכם להכיר את האפשרויות שעומדות לרשותכן ומתוכן לבחור את המתאימה ביותר. ישנם סוגים שמותקנים על הקיר, אחרים יתיזו עליכם מים מהתקרה, ישנם סוגים שמגיעים גם עם מזלף שניתן יהיה לבצע משימות מרובות באמבטיה וישנם סוגים שמגיעים עם מערכת פינוק שלמה שתהפוך את המקלחת למתחם ספא יוקרתי ומפנק, עם שלל פונקציות וביצועים מרשימים.

אז כיצד בוחרים?


ראשי טוש שמותקנים על הקיר יותר פשוטים להתקנה כי הם מתכתבים עם האינסטלציה הקיימת. אינכם צריכים לבצע שינויים בתשתית אלא רק להשתדרג בראש טוש חדש ולהתקין. לעומתם, ראשי מקלחת שמותקנים מהתקרה לא פעם ידרשו מכם להזמין גם אינסטלטור ולעשות שדרוגים מקיפים לתשתיות האינסטלציה שלכם. עבור דירות קטנות עם תקרה נמוכה זהו פתרון ששווה להשקיע בו. מערכות ספא מפנקות מגיעות עם מוט תלייה, הן מעולות עבור מקלחת חדשה ומקלחת גדולה ובעזרתם תוכלו לשחזר את חוויית הספא האולטימטיבית. לאחר שבחנתם את ההבדלים והבנתם כיצד אתם חולמים אמבטיה מושלמת, זה הזמן לחזור למציאות ולסנן את האפשרויות בהתאם למסגרת תקציבית.
אמבט פור יו, הבחירה הנכונה ביותר למקלחת שלכם
המבחר הרחב של ראשי טוש שעמד לרשותכם באמבט פור יו, מאפשר לכם להגשים את החלום ולעצב אמבטיה מפנקת ומעוצבת במסגרת התקציב. אנו מזמינים אתכם לבחור את ראשי הטוש שישדרגו את חוויית הרחצה שלכם מן הקצה לקצה, כך שכל יום, כל היום, תפנטזו לחזור הביתה, לעמוד מתחת לראש הטוש שלכם ולהתמסר לזרם המים החמים והנעים.

קטלוג מוצרים