אין מוצרים בסל
לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

מזלפים למקלחת- כך תבחרו את המזלף המושלם

בואו נודה באמת, מזלפים למקלחת יכולים לשנות את חוויית הרחצה שלנו מן הקצה לקצה. כניסתם לאמבטיה הפכה את החדר הכי שימושי בבית למאוד מפנק, המקום המושלם לפנטז עליו במהלך היום והסיום המושלם לכל יום שגרתי או בלתי שגרתי. באמבט פור יו תמצאו סוגים רבים של מזלפים למקלחת, מגוון אשר מאפשר לכם למצוא את אותו דגם ייחודי של מזלף למקלחת שיתאים לדרישות הייחודיות רק לכם, להעדפות המקלחת שלכם ולסגנון העיצוב שאתם אוהבים.

החליטו קודם כל על המיקום


היכן תתלו את המזלף? האם הוא יותקן על מוט שמחובר לקיר או שהוא יחובר ישירות לקיר? מה הגובה הרצוי? האם אתם מחליפים מזלף קיים או שמתחדשים כליל? קחו בחשבון שכיום אתם יכולים לרכוש מערכת שלמה למקלחת עם מוט פינוק, ברז נשלף, מזלף בעל כמה מצבים ועוד שלל פונקציות וביצועים מיוחדים, לחבר את כל הקונסטרוקציה לקיר ולהרגיש כאילו המים ניתזים אליכם ישירות מהתקרה. כך שבפועל עם המערכות הקיימות שישנן כיום, אינכם באמת מוגבלים.

סוג המזלף


קחו בחשבון שישנם סוגים רבים של מזלפים לאמבטיה לכן מאוד חשוב שתדעו מראש מה בדיוק אתם מחפשים. האם אתם חולמים על מזלף עוצמתי? האם חשוב לכם שהמים ישטפו לכם את כל חלקי הגוף כאשר אתם נמצאים מתחת לדוש? האם תרצו מזלף מקובע או כזה שתוכלו לשחרר ולאחוז ביד? ומהו הסגנון העיצובי הרצוי? כאשר תבינו את הצרכים שלכם לעומקם כך תוכלו לבחור במזלף למקלחת שיתאים להם בדיוק.
הגיע הזמן לעשות את הבחירה הנכונה למקלחת שלכם
ישנם מזלפים פשוטים אשר מזרימים עליכם מים בעת הרחצה ותו לא, וישנם מזלפים שכוללים פונקציות נוספות. באמבט פור יו תוכלו לבחור מזלף לאמבטיה מתוך מגוון גדול של אפשרויות, על פי הקריטריונים הספציפיים לכם ובהתאם לטעם והעדפות אישיות. כדי לבחור נכון לימדו מהם הצרכים שלכם, עברו על הסוגים השונים באתר, בדקו את התכונות והפרטים של הדגמים שאתם מעדיפים ובחרו את הדגם האחד שישנה את חוויית המקלחת שלכם כליל.
מקלחת איכותית נמדדת על ידי זרם המים. כדי שהמקלחת תהיה כמה שיותר מפנקת ועוצמתית אנו מזמינים אתכם לבחור מזלף למקלחת שעונה על כל מה שאתם מחפשים.

קטלוג מוצרים