אין מוצרים בסל
לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

דיספנסר / סבוניה

סבוניה, או בשמה השני דיספנסר לסבון , הוא מוצר חיוני בכל בית: באמבטיה, במטבח או בשניהם בו זמנית. הוא מציע יתרונות: הוא הופך את השימוש לנוח ופשוט יותר, הוא מונע בזבוז של הסבון ולבסוף הוא בעל מראה אסתטי שמוסיף טוויסט עיצובי לחלל שבו הוא נמצא. כדי שהוא יהיה סופר שימושי, יתרום לעיצוב ויציע את כל היתרונות האמורים, עליכם קודם כל לבחור את הדגם המועדף מבין שלל הדגמים שקיימים. באמבט פור יו זמינים עבורכם דיספנסרים מסוגים שונים ובטווח מחירים רחב על מנת שתוכלו להגיע לבחירות הנכונות לצרכים שלכם, מכל המובנים.

בעת בחירת דיספנסר הסתמכו על הקריטריונים הבאים:


• קיבולת – תמיד רכשו מוצר ולו קיבולת נאותה התואמת את כמות המשתמשים. ככל שכמות המשתמשים גדלה כך הצורך בסבוניה עם קיבולת גדולה יותר יעלה, ועליכם יהיה לבחור מתקן גדול יותר. אם אתם זקוקים לאומדן קחו בחשבון שכמות הסבון צריכה להחזיק לכם לשבוע ימים לכל הפחות.
• נוחות – עליכם לקנות מתקן שיהיה נוח לשימוש. אפשר לשים דגש גם על טווח הגילאים של המשתמשים, על השימוש להיות נוח עבור כל הגילאים במיוחד אם המתקן עתיד להיות בחלל משותף לכולם. בנוסף עליו להיות מיוצר מחומר גלם עמיד ולא שביר במידה וילדים אמורים לעשות בו שימוש.
• מיקום – פרמטר נוסף שיעזור לכם למקד את הבחירה הוא המיקום הייעודי של הדיספנסר. העיצוב צריך להיות אופטימלי: כך למשל אם אין מקום על הכיור להניח סבוניה, יש לכם את האפשרות לבחור במתקן שניתן לתלות על הקיר בצורה פשוטה וכך לנצל את המרחב בחוכמה. במידה ויש מקום תוכלו לחסוך את ההתקנה. וכן הלאה.
• סוג הסבון – גם סוג הסבון שאתם אמורים להכניס לתוך המתקן מהותי וצריך להשפיע על הבחירה שלכם. ישנם דיספנסרים שמתאימים לסבון נוזלי, בעוד שאחרים לקצף לכן ההמלצה היא לבחור בתבונה לפני שרוכשים.
• עיצוב – כאשר בוחרים דיספנסר מומלץ לחשוב גם במונחים של עיצוב. רבים נוטים להקל ראש בסבוניה שהם בוחרים לשלב באמבטיה, אך בחירת מוצר איכותי לא רק תחסוך מכם תחלופה רבה ותבטיח עמידות לאורך השנים, אלא גם תביע אמירה ותיצור בדיוק את האווירה שאתם רוצים.
• עמידות – סבוניות אלו מוצרים שנחשפים על בסיס יומיומי למים ולחות, לכן יהיה זה רק טבעי לבחור במוצר שעשוי מחומרים עמידים בפני חלודה, פגעי זמן ועוד.
סבוניות הן לא רק מוצר פונקציונלי כי אם גם אלמנט עיצובי. הצבתן באמבטיה או במטבח רק תתרום לעיצוב החלל, תשלים את התמונה הכללית ותעזור ליצור את התחושה שאליה אתם מכוונים. כאשר הקניה מתבצעת בחוכמה תוכלו ליהנות מדיספנסר שימושי שגם יכניס זוהר ויוקרה לאמבטיה ולמטבח.

תלוי על הקיר או עומד, בצבעי זהב, אדום, לבן או שחור, בעיצוב מלבני או עגול, מחרס או מזכוכית באמבט פור יו תמצאו בדיוק את הדיספנסר שאתם מחפשים!

קטלוג מוצרים