אין מוצרים בסל

ידית אחיזה למקלחת

לפי מחיר:
מ-
עד-
המוצר נוסף לסל

ידית אחיזה למקלחת

ידית אחיזה למקלחת הופכת את השהות במקלחת למאוד בטוחה ועל כן היא נחשבת לאביזר מאוד חיוני וחשוב. באמבט פור יו מחכים לכם דגמים רבים של ידיות אחיזה מנירוסטה, פלסטיק וניקל בדגמים וגדלים שונים ובטווח רחב של מחירים. שילוב ידיות במקלחת יהפוך את השהות בה לבטוחה יותר, כך שלא תצטרכו לדאוג להחלקה או נפילה שלכם ושל האנשים שאתם אוהבים.

מתי ומדוע כדאי לשלב ידיות אחיזה בחדר האמבטיה?


ידית אחיזה תתגלה כפתרון איכותי ויעיל כאשר מעצבים מקלחת לאנשים בעלי מוגבלויות או עבור קשישים. למעשה היא תתאים לכל מי שרוצה לזכות לשקט נפשי בעת הרחצה ולהבטיח שהמקלחת תהיה כמה שיותר בטוחה, עם ידית אחיזה למקלחת שאפשר להיאחז בה בשעת צרה. לכן למרות שאולי זהו אינו אביזר שכל אחד היה שוקל להכניס למקלחת בצורה אוטומטית, כן מומלץ לעשות זאת מבעוד מועד תוך חשיבה על ההווה וגם על אופי השימוש במקלחת בעתיד.

כיצד בוחרים את סוג הידית המתאים?


המבחר הרחב של ידיות אחיזה למקלחת עשוי להפוך את הבחירה למעט מאתגרת, ולכן חשוב לעשות מעט סדר בדברים ולבצע רכישה כשאתם מרוכזים ומודעים לצרכים ולמטרות שלכם. הסינון הראשוני הוא חומר הגלם, ישנם שיעדיפו פלסטיק בעוד שאחרים מתכת. לאחר מכן סננו בין הדגמים השונים בהתאם למיקום ההתקנה. ישנם דגמים שיותר מתאימים ספציפית לשירותים וישנם דגמים שמעולים למקלחת. שיקול נוסף הוא גודל החלל. ידית אחיזה למקלחת צריכה להשתלב בחלל בצורה בטוחה ובמידה וזהו דגם בולט אפשר לוודא שיש אפשרות לקפל אותו לאחר השימוש.

פונקציונליות תוך שמירה על אחידות

מה שנהדר בכל הדגמים של ידיות אחיזה למקלחת מבית אמבט פור יו הוא שהם מספקים מענה פונקציונלי ועיצובי כאחד. המשמעות היא שאתם יכולים לשלב בשקט אביזרי בטיחות שיתכתבו עם סגנון העיצוב ששולט בחלל. המוצרים שלנו, גם אם הם בטיחותיים, לוקחים את עיצוב המקלחת צעד אחד קדימה ועוזרים ליצור חלל בסגנון ספא יוקרתי המתאים לכל אדם, לכל סגנון ולכל צורך ומטרה.

אנו באמבט פור יו מזמינים אתכם לבחור את המוצרים שמרכיבים את מקלחת החלומות שלכם ובד בבד, לשמור על הבטיחות והיציבות שלכם ושל היקרים לכם בשעת הרחצה.

קטלוג מוצרים