אין מוצרים בסל
טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה בבתי מלון

טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה בבתי מלון

כשאנחנו חושבים על עיצוב של חדרי מלון אנחנו חושבים על מקום מפנק, אלגנטי, נקי, נעים ויוקרתי. עיצוב של חדרי אמבטיה ושירותים עבור בתי מלון הוא אתגר ייחודי. מצד אחד צריך לבחור בעיצוב שיהיה מודרני ונעים, אך גם יהיה רלוונטי בעוד כמה שנים. וחשוב לא פחות לדעת לנצל היטב את החלל המצומצם, וגם לבחור באביזרים שיהיו איכותיים וישמשו את אורחי המלון למשך זמן רב.


הנה כמה נקודות עיקריות שכדאי לקחת בחשבון כאשר מעצבים חדר אמבטיה עבור בית מלון, ומי יודע? אולי הן יעזרו גם לבעלי בתים לשפץ ולתכנן טוב יותר את חדר האמבטיה הפרטי שלהם.


נוחות ופשטות מעל הכול


חדר האמבטיה צריך להיות מעוצב בצורה נוחה והגיונית, כך שכל הדברים החשובים נמצאים בהישג יד. המגבות, השמפו, חלוק הרחצה ומברשת השיניים. בניגוד לבית פרטי, היתרון הגדול כאן הוא המינימליזם – כאן אף אחד לא יאגור חמישה סוגים שונים של שמפו או אוסף של צעצועי ספוג כדי לשעשע את הילדים בזמן המקלחת היומית. בהחלט אפשר לוותר על פתרונות אחסון מורכבים כמו מערכת של ארונות אמבטיה, ובמקום זה להתמקד במשטח שיש רחב ונוח, מתלה למגבות ולבגדים וכו'. וכמובן שהחיסכון הכספי מאפשר להשקיע ולרכוש אביזרי אמבטיה יוקרתיים שישדרגו מאוד את חווית השימוש והרחצה, וגם יהיו איכותיים מספיק כדי לתת מענה לתחלופה הגבוהה של האורחים. בהיעדר צורך בארונות גדולים בהחלט אפשר להקדיש חלק מכובד יותר מהחלל בעבור מקלחת או אמבטיה מפנקת. הזמנת מקלחונים לפי מידה תאפשר לכם לבחור בעיצוב שחורג מהסטנדרט.

לקחת בחשבון את התחזוקה

תחזוקה וניקיון שוטפים של חדר האמבטיה הם אתגר בכל בית פרטי, אך בבית מלון זו אופרה אחרת לגמרי. חדר האמבטיה חייב להיות מבריק ומצוחצח לפני הגעת האורחים, ולכן חשוב לתכנן אותו בצורה כזו שתקל על הניקוי. אפילו אלמנטים קטנים כמו התקנה של אסלה תלויה וניאגרה סמויה, או בחירה בזכוכיות איכותיות עבור מקלחונים לפי מידה תהפוך את הניקיון של החדר לפשוט ומהיר הרבה יותר. וכמובן שרכישה של אביזרי אמבטיה יוקרתיים משמעותה עמידות גבוהה יותר לשחיקה, אך חשוב כמובן לוודא שהניקיון נעשה רק בעזרת החומרים המתאימים.

הפינוקים הקטנים

כאשר אנחנו נכנסים לחדר במלון, באופן אוטומטי אנחנו חושבים על פינוק, יוקרה ושלווה. כדי להעצים את התחושה הזו אצל האורחים יש כמה וכמה אלמנטים שונים שאפשר לשלב בחדר האמבטיה כמו תאורה רומנטית. בתחום של אביזרי אמבטיה יוקרתיים אפשר למצוא כמובן ראשי מקלחת מפנקים בסגנון מפל, וכמובן עיצובים שונים בסגנון נקי ומודרני, סגנון כפרי וכדומה.
תוכלו לשלב בחדר גם אלמנטים שונים של ספא כמו מכשיר אדים, ואפילו להתקין ספסל קטן. אנחנו ממליצים גם לשקול לוותר על האמבטיה ובמקום זה להתקין מקלחונים לפי מידה שמאפשרים שטח גדול הרבה יותר, שמעניק תחושה של מרחב.

קטלוג מוצרים
קטלוג מוצרים