אין מוצרים בסל
מנקים נכון עם ambat4u - המדריך לניקוי חדר האמבטיה והשירותים

מנקים נכון עם ambat4u - המדריך לניקוי חדר האמבטיה והשירותים

המדריך לניקוי חדר האמבטיה והשירותים
המדריך לניקוי חדר האמבטיה והשירותים
מנקים נכון עם ambat4u
המדריך לניקוי חדר האמבטיה והשירותים

סוף סוף יום העבודה הארוך שלנו נגמר ואין דבר יותר טוב מלקנח באמבטיה חמה עם קצף או סתם להרגיש את זרם המים בתוך המקלחון מראש הטוש המיוחד שהחלטנו לפנק את עצמנו אתו לרגל האירוע החשוב ביותר בכל סוף יום. חדר האמבטיה נחשב לאחד המקומות שאנו מבלים בו לעיתים תכופות ולכן חשוב מאוד לשמור על הניקיון של האביזרים שנמצאים בו כגון: מקלחון, אסלות, מראות, ברזים, קרמיקה ועוד מגוון אין סופי של אביזרי אמבטיה.

אמבט פור יו איגדה בשבילכם את הטיפים הטובים ביותר לניקיון חדר האמבטיה

נתחיל משני הבעיות העיקריות שנמצאות בכלל חלל חדר אמבטיה:

• עובש – פטריות הנוצרות עקב הלחות הרבה שקיימת בחדר האמבטיה. העובש לרוב נוצר על התקרה, בין אריחי הקרמיקה, במקלחונים ועוד. העובש יכול לגרום לבעיות שונות בקרב בני אדם בעיקר לכאלה בעלי מערכת חיסון חלשה או בעיות במערכת הנשימה.

• אבנית –
שכבת קשה בצבע לבן אפור שנוצרת במהלך חימום מים בגופים שונים. את האבנית ניתן לראות בחדרי האמבטיה בעיקר במקלחון זכוכית, בצירי המקלחונים , ברז האמבטיה , ראשי טוש , קירות האמבטיה וכו'.

אז מה המוצרים העיקריים שיש לשים עליהם דגש בניקיון האמבטיה?

זכוכית המקלחון/ברזי האמבטיה/אביזרי אמבטיה את המקלחון ניתן להגדיר ככזה שסופג את כל האש. כלומר הוא נמצא תמיד בקרבת מים חמים ותמיד האזור הפנימי שלו נשאר לח. אל המקלחון ניתן לשייך גם את הברזים, אינטרפוצים, ראשי טוש , ואביזרי אמבטיה השונים לתליית מגבות או סבוניות למיניהן. הלחות המדוברת היא גורם חשוב בתהליך היווצרות האבנית והעובש בחדר האמבטיה.

פתרון:

על מנת לשמור על ניקיון המוצרים הנ"ל ולמנוע התפתחות של עובש ואבנית חשוב לשמור בראש ובראשונה על אוורור חלל חדר האמבטיה סיימתם את הפעולה שלכם? פתחו את דלתות המקלחון וחדר האמבטיה ותנו ללחות לצאת החוצה. פעולה זו תפחית את הופעת האבנית וכתמי העובש אך לא תמנע אותם לחלוטין ולכן בעזרת שימוש בחומץ ביתי ניתן לנקושת את המקלחונים, ברזי האמבטיה, ראשי טוש ואביזרי אמבטיה שונים כגון מתקן לנייר תועלת או קולב לתליית מגבות. את בעיית האבנית ניתן למצוא בעיקר על ברזי האמבטיה והמקלחונים ולכן גם אם נתקלתם באבנית קשה לניקוי השפריצו את החומץ על זכוכית המקלחון או על ברז האמבטיה והשאירו את זה למספר שעות.

• וילון האמבטיה – וילון האמבטיה גם הוא קרוב מאוד למים ולכן לעיתים קרובות ניתן לראות עליו כתמים משונים. הכתמים הללו הם כתמי עובש.

פתרון:
גם פה ניתן להשתמש בחומץ מהול במים. שיטה נוספת היא סודה לשתייה שעלותה נמוכה מאוד והיא מאפשרת ניקוי טוב של משטחים שנוצר עליהם עובש. במידה ווילון המקלחת דורש ניקיון יסודי יותר. מומלץ להכניס את הווילון למכונת הכביסה עם כוס חומץ.
• אסלה – האסלה זה מקום שנצבר בו לכלוכים רבים שיכולים לגרום למחלות, ריחות לא נעימים ועוד. ולכן לפני שמתחילים לנקות את האסלה מומלץ לשפוך אקונומיקה לתת לה לעבוד במשך מספר דקות ורק לאחר מכן לשפשף עם מברשת לאסלה.

החומרים המומלצים לניקוי חדר אמבטיה הם:

• על מנת לשמור על חדר אמבטיה נקי ניתן להשתמש במגוון רחב של חומרים כגון חומץ אותו יש למעול במים ביחס של 1:4 להכניס לבקבוק עם תרסיס ולהתחיל לעבוד.
• סודה לשתייה בשילוב עם מים
• חומרי ניקוי ייעודים להסרת אבנית ולניקוי זכוכיות

טיפ חשוב!

1. מומלץ להשתמש בספוג רך על מנת לנקות את זכוכיות המקלחון, הברזים ושאר אביזרי האמבטיה. הסיבה לכך היא להימנע מפגיעה בטיב המוצרים.
2. חשוב מאוד להימנע בשימוש בחומרים מחמצנים לניקוי אביזרי אמבטיה, צירי המקלחונים והברזים. חומרים אלו עלולים לפגוע בציפוי של המוצרים. וגם באחריות עליהם!

לא מצאתם את כל המידע שחיפשתם?
צוות אמבט פור יו Ambat4U ישמח לעמוד לרשותכם לכל מידע נוסף,
לפרטים נוספים חייגו אלינו: 03-6544355.

כל הנאמר לעיל מהווה המלצה בלבד, וחברת אמבט פור יו אינה אחראית לנזק שייגרם עקב שימוש לא נכון בחומרים השונים לניקוי כיור המטבח!

קטלוג מוצרים
קטלוג מוצרים