אין מוצרים בסל
בניית תקציב נכון לשיפוץ האמבטיה

בניית תקציב נכון לשיפוץ האמבטיה

 
כל חלל אמבטיה משופץ ומעוצב למשעי יוסיף להנאה וגם לערך הבית. יחד עם זאת בכל שיפוץ שתעשו יש לקחת בחשבון את כלל העלויות הכרוכות בכך. בניית תקציב לשיפוץ חלל אמבטיה יכולה להיות מסובכת, בייחוד אם יש שירותים ספציפיים בהם תחפצו או מנעד פתרונות מודרניים. על מנת להצליח להפיק את המקסימום מכל פרויקט שיפוץ שתיכנסו אליו ולהימנע מהוצאה כספית מיותרת ובלתי צפויה, חשוב לקבוע מראש תקציב נכון שאותו תייעדו לשיפוץ.

בזמן תכנון התקציב שלכם, יש להתחיל עם תכנון מפרט השטח, האם מדובר בחצי אמבטיה, מקלחון לאמבטיה, אמבטיית ג'קוזי? או אולי אתם זקוקים רק לכמה שדרוגים קוסמטיים, או שמדובר בשינוי משמעותי שמצריך עבודות אינסטלציה וכו'? על ידי פריסה של כל נתוני השיפוץ תוכלו לבנות תקציב כמעט מדויק וכך תהייה לכם הערכה מציאותית וטובה יותר על מנת להמשיך להתקדם בפרויקט. להלן טיפים חשובים שמסייעים בתכנון תקציב לשיפוץ חלל האמבטיה.
בשיפוץ כללי של בית התקציב שיוקצב לשיפוץ חלל האמבטיה אמור לאמוד על 10 אחוז מכלל התקציב. משמע, במידה ואתם משפצים את הבית ב-100 אלף ₪, השיפוץ עבור חלל האמבטיה צריך להסתכם ב- 10 אלף ₪ בממוצע.

חשוב שתדעו מראש מה יש לשפץ בחלל. לעיתים הרחבה של חלל יכולה להגדיל את התקציב. על מנת להגדיר תקציב ריאלי יש לבדוק לעומק את כל הפרמטרים ורק לאחר מכן לעשות שכלול.
עשו בדיקת עלויות. בדיקה של חומרי גלם שונים שמיועדים לחלל האמבטיה. פנו לחנויות שיפוצים שונות ותבדקו עלויות של אותו חומר גלם בכל אחת מהחנויות ועשו השוואות מחירים. גם בחירה של חומרי גלם מסוימים ידרשו אנשי מקצוע מיומנים שיחתכו את השיש או העץ וכד'.
דעו מה אתם יכולים לעשות בעצמכם. אחת הדרכים הברורות ביותר והטובות ביותר כדי לקצץ בעלויות של פרויקט שיפוץ, היא לעשות חלק מזה בעצמכם. האם אתם מספיק מוכשרים כדי להתחיל את ההריסה של הקירות או לקחת על עצמכם את מלאכת הריצוף? בכל מקום שבו תוכלו לסייע, כך תוכלו לעשות פלאים בכל מה שקשור בחיסכון התקציב שלכם.
עוד דרך מצוינת לחסוך כסף במסגרת פרויקט שיפוץ היא על ידי מתן עדיפות. חשוב להבין מה הכי חשוב לכם בשיפוץ ומה יעשה את ההבדל הגדול ביותר בחלל האמבטיה שלכם – תנו לזה להיות מוקד השיפוץ והעיצוב בחלל האמבטיה.

שיפוץ חדר אמבטיה הוא החלטה מרגשת, מאתגרת ומלאת אפשרויות. אתם יכולים ליצור את החלל שתמיד רציתם, אך כדי להימנע מלהיכנס להוצאות מיותרות, יש לעשות תכנון תקציב מהימן שתוכלו לעמוד בו. עשו שימוש בטיפים הנ"ל וכך תמנעו מהוצאות מיותרות ותוכלו לעמוד בתקציב שקבעתם ואולי אף יישאר לכם כסף לרכוש אביזרים לאמבטיה!

קטלוג מוצרים
קטלוג מוצרים