אין מוצרים בסל
איך בוחרים אמבטיות?

איך בוחרים אמבטיות?

 כמו שאר חדרי הבית, גם בחדר האמבטיה שלנו שני הפרמטרים המנחים אותנו בבואנו לעצב ולאבזר אותו הם שילוב של סגנון עם פרקטיקה ונוחות. אחת הבחירות הגדולות שעלינו לעשות בחדר האמבטיה הוא, כמובן, לבחור אמבטיה, מקלחון לאמבטיה או אמבטיון שישרתו אותנו נאמנה, יתאימו לנו מבחינת הטעם האישי, התקציב וההתאמה הפונקציונלית לחדר כולו. הנה פירוט לגבי הפרמטרים השונים, שיסייעו לכם לבחור אמבטיה בשיא הסטייל וההתאמה האישית.

התאמה לחיי הדיירים

האם חדר האמבטיה משמש את כל בני המשפחה? האם הוא מיועד ליחידת ההורים? או אולי לחדר האורחים? בהתאם לאופי המשתמשים בחדר האמבט, כך תבחרו את האמבטיה המתאימה. כך למשל, בחדר אמבטיה המיועד לכל דיירי הבית, חייבים לקחת בחשבון את כמות המשתמשים, את הפרקטיקה הגבוהה המתבקשת מכך ואת העומס שנוצר בחלל שככל הנראה יאובזר בלא מעט חפצים המשמשים את כל בני הבית. במקרה כזה כנראה שנעדיף אמבטיה בעלת עיצוב סטנדרטי ולא מפואר מאוד. מנגד, אם מדובר ביחידת ההורים, אזי ניתן לבחור גם אמבטיה רחבה ומפנקת יותר, שכן כמות המשתמשים בה הם מבוגרים בלבד.

התאמה למסגרת התקציב

קשת המחירים שתיתקלו בהם בעת שתחפשו אמבט, מקלחון לאמבטיה או אמבטיון רחבה במיוחד. האקסלוסיביות והמפוארות מכולן עשויות להגיע גם למחיר של 20,000 ש"ח, בעוד שהאמבטיות הפשוטות והסטנדרטיות יכולות לעלות גם 1,200 ש"ח. לא משנה באיזה אמבטיה תבחרו, אל תתפשרו על איכות. התאמה למסגרת התקציב העומדת לרשותכם זה כמובן דבר חשוב, אך לא פחות חשוב הוא לבחור פריט שישמש אתכם לאורך זמן, יהיה איכותי ולא יצריך מכם לשלם בהמשך עבור תיקונים או חמור מכך – החלפה של האמבטיה לחלוטין.

התאמה לסגנון ולטעם האישי

האם אתם אוהבים מראה מודרני ונקי? האם אתם מעדיפים דווקא מראה בולט ומלא חיים? או אולי רומנטי ומפואר? יש אינספור סוגי אמבטיות, המתאימות כל אחת מהן לסגנון שונה ולאופי אחר. כך למשל תוכלו לבחור באמבטיה מסוג "Free Standing" שאינה מחוברת לקיר ויש לה רגליים נפרדות, היא מעניקה מראה דרמטי ומקסים לחדר הרחצה כולו. אפשרות נוספת היא לבחור באמבטיה המאופיינת בצבעים עזים כמו טורקיז, אדום או צבע משמש עדין, ואם אתם אוהבים דווקא את המראה הנקי, תוכלו לבחור באמבטיה לבנה ואלגנטית, עם קווים מעוגלים, ישרים, עם פיתוחים ועוד.

ולבסוף, מראה האמבטיה והעיצוב שלה הם עוד שיקולים בבחירת אמבטיה לבית – אלו המעוניינים לרכוש אמבטיה שנועדה בעיקר ליצירת חוויית רחצה מפנקת ולמראה רומנטי יבחרו באמבטיותfree standing בעלות רגליים נפרדות. בעלי הטעם המודרני יבחרו בצבעים חזקים כמו אדום או טורקיז, ואלו החובבים מראה נקי ישמרו על גוונים ניטראליים של לבן או קרם ועל קווים מעוגלים.

כמה טיפים שימושיים

·         שוליים רבועיים מאפשרים ניקוז טוב יותר של המים מהאמבטיה

·         בדקו את עומק האמבטיה וודאו שהוא מספיק למידותיכם

·         את הכלים הסינטריים הנלווים בחרו בשלב תכנון החלל, כך שלא תצטרכו לבצע שינויים בתשתיות שהכינו מומחי האינסטלציה שלכם

מידות האמבטיה המצוינות על גביה מציינות את המידות החיצוניות שלה ולא הפנימיות, לכן שימו לב שהגודל הממשי שלה עונה על צרכיכם.
קטלוג מוצרים
קטלוג מוצרים