צבעוניות מפתיעה בחדר האמבטיה

חדר האמבטיה עבר מהפכים משמעותיים בעשורים האחרונים ואנחנו עדים למהפך נוסף. הרבה השתנה מתקופה האריחים המעוטרים, דרך עיצובים בצבעי שמנת ולבן, חדרי אמבט בעיצוב מינימליסטי ועוד כהכנה וכהכנה טרנדים. היום הענף מזמין אותנו לזרוק צבעים מפתיעים את חדר האמבטיה שלנו. אילו צבעים בדיוק? יכול להיות שתופתעו בעצמכם מהכתבה שהכנו בנושא.

אז מה היה לנו פה?

לאחר שנפטרנו מטרנד האריחים המעוטרים, רוב חדרי האמבטיה קבלו סגנון די אחיד, של שימוש במקלחון סטנדרטי, אמבטיות לבנות, כיורים בהירים וכיו"ב. יש כאלו שהעזו עם אריחים מעוטרים בסגנון כפרי ובכל זאת הכלים הסניטריים נשארו דומים.

לקראת מה אנחנו הולכים?

אין ספק שצבעים הולכים להשתלט לנו על חדרי האמבטיה בשנים הקרובות. ניתן כבר היום לראות אסלות בגוונים שונים, כמו גם כיורים. עולם האריחים אף הוא מאוד התפתח בשנים האחרונות ומציע גיוון אדיר. ובכל זאת, יש טרנד אחד בולט בכל הקשור לעיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים. נעים להכיר, הוא שחור, לרוב הוא בגימור מט והוא, תאמינו או לא, מוסיף צבע בדיוק במידה הנכונה.

השחקן הראשי במשחק הצבעים של חדרי האמבטיה

אין ספק שמדובר באחד השחקנים הבולטים בענף וזה לא סתם. שימוש במקלחון שחור משולב בסוגי שקיפות שונים, או בברז לכיור בצבע שחור "מקפיצים" באחת את מראה חדר האמבטיה. במידה ויש לכם אמבטיה, תוכלו להעז בברזים לאמבטיה בשחור מט ואם לא, הרי שמקלחון שחור במשחקי שקיפות ייתן את הנגיעה היוקרתית והמפנקת לחדר האמבטיה שלכם.

מקלחון שחור זה הצבעוני החדש

בזמן שרבים יתקשו להשתמש בכיור סגול או אסלה תכלת, שחור מט מהווה פתרון מצוין לכל אלו שרוצים להעז, אבל לא בכל הכוח. מקלחון שחור, גם בחדר האמבטיה הפונקציונלי ביותר, ישבור לחלוטין את מראה הלבן או השמנת המוכרים. במידה והשחור נראה לכם כמו תוספת ראויה, תוכלו אולי בהמשך לנסות ולהעז עם צבעים נוספים.

יש לחם חדר אמבטיה קטן? אל תתנו לשחור להפחיד אתכם

תמיד ידענו ששחור זה מקטין ומצמצם ומאוד לא נכון בשימוש בחללים קטנים. התפיסה הזו נשארת בעינה. יחד עם זאת, מאחר ואתם לא מתכננים עכשיו לצבוע את קירות חדר האמבטיה שלכם בשחור, הרי שנגיעות שחור יספקו את השדרוג והיוקרה המתבקשים, מבלי לגרום לתחושה של הקטנת החלל. מקלחון שחור או מקלחון שקוף עם ברז שחור, יעשו את העבודה.

מנפצים מיתוסים – שחור הוא גם פרקטי לניקוי

אם בעבר רבים ניטו להימנע משחור לא משיקולי גודל, כפי שכבר ציינו, אלא משיקולים של קושי בניקוי, הרי שבמסגרת מוצרי הניקיון, אפילו הבסיסיים ביותר הקיימים כיום בשוק, ניתן למצוא מוצרים שבקלות רבה יעלימו כתמי אבנית מהם רבים נוטים לחשוש וממש שלא בצדק. כיום, מוצרי הניקיון מציעים ניקיון ותחזוקה קלים יותר עבור מוצרים בגימור שחור מט מאלו המשתמשים בחדרי אמבטיה ללא אלמנטים בצבע זה.

שחור מט יוקרתי בחדר האמבטיה שלכם

כיום, ניתן למצוא כלים שונים בצבע שחור, כמו מקלחון שחור, חוצץ שחור לאמבט, ברזים שחורים ועוד. מיד נפרט לגבי השחורים הלוהטים הללו שיכולים לעשות בקלות מהפך בחדר האמבטיה שלכם. אם תוסיפו אחד מהם תוכלו כבר להנות מאווירה יוקרתית ומפנקת. אין ספק ששילוב מגבות לבנות ומגבות שחורות בחדר אמבטיה בו נגיעות של שחור יספק אווירה נעימה ומזמינה.

מקלחון שחור – להחזיר את היוקרה למקלחון

מקלחון שחור הינו למעשה מקלחון רגיל, בשילוב עם נגיעות עיצוביות של שחור באמצעות פסי הבלטה מעוצבים. במקלחון שחור ניתן להשתמש בכמה פסי עיצוב לאורך הזכוכית השקופה, וכן, ניתן להשאיר במקלחון שחור את הזכוכית השקופה במלואה ולהנות מנגיעות שחורות במסגרת בלבד. כך או כך, במיוחד בחללים קטנים, מקלחון שחור יהיה שדרוג יוצא מן הכלל.

ברזים שחורים – נגיעה של יוקרה

כיום, מאחר וחדרי האמבטיה בעלי גוון כללי בהיר, של לבן או שמנת, ניתן לדמות אותם ל"בד קנבס לבן חלק" בו ניתן לעשות שינויים ולעצב. לפעמים, משיקולים רבים, לא ניתן לעצב את כל חדר האמבטיה באותו השלב. לכן, שילוב של ברז שחור לצד מקלחון שחור, או מקלחון שקוף רגיל, כמו גם אסלה או אמבט רגילים, ייתן נגיעה עיצובית נפלאה וזו תהיה לכם להתחלה.

ארונות אחסון שחורים

גם ארונות האחסון עברו מהפך בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של ארונות אחסון שונים, תלויים או עומדים, בהתאם לאפשרויות ולצרכים של כל אחד ואחד. ארונות אחסון רבים כיום הינם בצבע שחור. מדובר אמנם בשינוי מאוד משמעותי, ביחס למקלחון שחור או לברז שחור ובכל זאת, הוא משווה מראה אלגנטי ומעודכן לחדר האמבטיה שלכם.

3 טיפים מנצחים לצבעוניות בחדר האמבטיה

יש כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל את הצבעוניות המפתיעה בחדר האמבטיה שלכם:
• תרשו לעצמכם להעז
• תהנו מהצבעוניות ששחור מט מאפשר לכם לשלב באלגנטיות רבה
• תכננו את הצרכים וסדרי העדיפויות שלכם והתייעצו עם כל בני הבית
ובעיקר – תהנו!
שחור בחדר האמבטיה זה לא שחור בחשבון הבנק שלכם!
אם אתם רוצים להוסיף מראה יוקרתי, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים בנגיעות של שחור מט, החל מברזים שחורים, דרך מקלחון שחור ועד אסלות וכיורים שחורים למראה דרמטי במיוחד. אין ספק שישנם מקומות בהם תוכלו להנות ממבחר רחב של מוצרים מעוצבים לחדר האמבטיה במחירים השווים לכל כיס.