סוגי פרקט מומלצים לחדר האמבטיה

כל סוגי הפרקט המומלצים להתקנה בחדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים והעיקריים בבית, לא פחות מהסלון או המטבח. הוא משמש את כל בני הבית, וחשוב שנרגיש שנעים לנו להיות בו, שהוא אסתטי, שיש בו אווירה טובה ועיצוב שמתאים לנו ושממלא אותנו בהרגשה טובה. אחד החלקים העיקריים בעלי החשיבות בחדר האמבטיה הוא הרצפה. בתים רבים, יותר ויותר כיום, בוחרים להשתמש בפרקט לאמבטיה, על מנת לעצב את המרחב הזה באופן הראוי לו.
בבואנו לבחור פרקט לאמבטיה, כדאי שנבדוק את כל האפשרויות והסוגים העומדים בפנינו, מה האיכויות של כל סוג, על מנת שנוכל לבחור פרקט למקלחת או לאמבטיה, אשר יתאים לנו ולביתנו באופן הטוב ביותר.

ריצוף פרקט למינציה עמיד במים

אחד הטרנדים המבוקשים ביותר בעולם הפרקטים הינו פרקט למינציה עמיד במים. אם בעבר נאלצנו להתפשר על פרקט כי אינו עמיד במים, הרי כי כעת אנו יכולים להיות רגועים, מכיוון שהפרקט הזה מושלם לחדר האמבטיה. הוא משרה אווירה ביתית וחמימה, וניתן לשפוך עליו מים בלי שום בעיה. זהו הריצוף הנוח ביותר לחדר האמבטיה.

ריצוף פרקט למינציה

גם הפרקט הסטנדרטי נחשב כפופולארי ברחבי הבית בכלל, כמו גם בחדר האמבטיה. חשוב לציין שהפרקט הזה אינו עמיד בפני מים, ויש לבחור פרקט עם שכבה עמידה נגד מים. היתרון של סוג הפרקט הזה הוא המראה היפהפה שלו.

פרקט פולימרי למקלחת

אם אתם מחפשים פרקט עמיד במים, חסר פשרות, הפרקט הפולימרי הוא הפתרון המקצועי והאיכותי עבורכם. פרקט פולימרי עמיד באופן מוחלט ללחות ולרטיבות ישירה , מה שהופך אותם למושלם למקלחת. סוג הפרקט הזה עשוי מעץ סינטטי והמראה שלו מרשים במיוחד! ישנן מספר אפשרויות כיצד ייראה הפרקט הזה, החל ממראה שדומה יותר לאבן, וכלה במראה שדומה יותר לעץ. חשוב להוסיף כי פרקט פולימרי יקר יותר מסוגי הפרקטים הנוספים, אך האיכות הגבוהה שלו בהחלט מכפה על המחיר. הפרקט העמיד בפני מים אינו חשוף לפגיעה לאחר שמרטיבים אותו, מה שמאוד מקל על השימוש בו, כולל על הניקיון שלו, והופך אותו לפרקט המוביל בין האפשרויות לפרקטים למקלחת.

ריצוף דמוי פרקט

אחד הפתרונות הפופולאריים היום הוא להתקין ריצוף דמוי פרקט (PVC). זהו תחליף לפרקט המקורי, נראה ממש כמו עץ, זול יותר מפרקט, נעים לדרוך עליו, קל לנקות אותו. אנו ממליצים להתקין אותו בעזרת איש מקצוע, ולא בהתקנה עצמית שלכם, גם אם זה מייקר את הרכישה, זה בהחלט שווה את זה.

עבודה עם אנשי מקצוע

בכל הנוגע להתקנת פרקטים בבית בכלל ובחדר האמבטיה בפרט, אנו ממליצים על קבלת ייעוץ מאיש מקצוע ועל ביצוע העבודה של התקנת הפרקט, על ידי אנשי מקצוע. אומנם נראה על פני השטח כי לא מדובר בעניין מסובך, אולם אנשים רבים מתאכזבים מאוד לגלות כי לאחר שביצעו התקנה עצמית של הפרקט, או דמוי הפרקט, וההתקנה לא בוצעה באופן מדויק וישר, כמו שאיש מקצוע היה עושה, ההזדמנות לתקן ולשנות אינה קיימת. חבל להשקיע בהוצאה כזו ולהתפשר על אופן הביצוע.
יש לוודא כי למוצר יש אחריות, תן תקן, ואחריות של המתקין. תתחדשו!