מראות בחדר האמבטיה – איך בוחרים?

רוצים לגרום לחדר האמבטיה שלכם להיראות גדול יותר? מרגישים שחדר הרחצה שלכם צפוף? מחפשים טריקים קטנים של עיצוב שיגרמו לחלל להיראות טוב יותר – בלי להצטרך לשנות את החלל עצמו, להוסיף אביזרים לאמבטיה, להחליף כיור לאמבטיה או לבנות בו כיור חדש? בכל אחד מהמקרים הללו, הפתרון פשוט מאוד: השתמשו במראות! בין אם מדובר בחדר הרחצה הראשי, חדר אמבטיה לאורחים או חדר רחצה קטן, תליית מראות במקומות אסטרטגיים תסייע לחלל כולו להיראות גדול יותר. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים!

יתרונות השימוש במראות באמבטיה
אז איך משטח זכוכית שטוח גורם לחדר להיראות גדול יותר? איך מראה תורמת לתחושת המרחב בחלל? הנה כמה מהיתרונות הגדולים שיש להתקנת מראות באמבטיה:

.

1. תוספת אור

אם תניחו מראה ליד מקור אור, היא תחזיר את האור לחדר והתוצאה תהיה הגדלת כמות האור בחלל כולו – מה שכבר הופך את התחושה בו למרווחת ונעימה יותר, וצפופה פחות.

2. אטרקטיבי יותר
הוספת עניין בחדר האמבטיה על ידי תליית מראה, יכולה להפוך כל חדר רחצה מגנרי ומשעמם – לאטרקטיבי ומעוצב.

3. אפקט עיצובי מדליק
אם אתם רוצים להיכנס לחדר הרחצה ולומר "וואו" מהדהד (או פשוט לתת לאורחים שלכם לעשות זאת…), כל שעליכם לעשות הוא לתלות מראה גדולה על קיר חדר הרחצה. זה ייצר אפקט מרשים במיוחד, ימלא את החלל וייצור אשליה אופטית מהממת של חדר גדול ואפילו יוקרתי!

4. דרמה, דרמה, דרמה
איפה אנחנו הכי אוהבים לשיר? יפה מאוד, במקלחת! אם אתם רוצים להעצים את תחושת הדרמה, כל שעליכם לעשות הוא להוסיף מראה מיוחדת בחדר הרחצה. אתם תראו איך מראה אחת מיוחדת משנה לחלוטין את המראה של החדר, באחריות!

איך עושים את זה נכון?
לא משנה מהו גודל חדר האמבטיה שלכם ומה הסגנון המועדף עליכם – הבנו שמראות יכולות לשדרג את מראה החדר באופן משמעותי – במיוחד כשמשתמשים בהן בצורה אסטרטגית.
הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להפיק את המקסימום מהוספת המראה בחלל האמבטיה.

.

1. מראה מעל פינת האיפור

מתאפרת בחדר הרחצה? תליית המראה מעל פינת האיפור תסייע לך ליהנות ממקסימום נוחות במהלך האיפור.

2. מראה באורך מלא
אם אתם רוצים למקסם את האפקט המושג באמצעות מראה, תליית מראה באורך מלא (אורך גוף) תשפר את האפקט הרפלקטיבי של האור המוחזר, שלא לדבר על הנוחות והכיף שיש בלראות את כל האאוטפיט לפני שיוצאים מהבית!

3. מראה מעל גופי תאורה
הצבת מראה מאחורי גוף תאורה, יכול להגדיל את אפקט האור בחדר ולסייע להעצמת רמת התאורה בחדר – מה שמקנה לו מראה נעים וגדול יותר.

4. מראה מול חלון
במהלך היום, אור טבעי נכנס לחדר האמבטיה שלכם דרך החלון. אם תתלו מראה מול החלון, תוכלו לשקף את הנוף שבחוץ, להכניס את האור פנימה וליצור אשליה של מרחב גדול יותר.

לא משנה איזו מראה בחרתם – העיקר שתזכרו לחייך כשאתם מביטים על עצמכם במראה (: