כך תעצבו את האמבטיה שלכם בדקורטיביות

 אין כמו מקלחת קרה ומרעננת אחרי יום עבודה ארוך בחודש אוגוסט החם ואין כמו מקלחת חמימה ומפנקת ביום גשום וקר. חדר הרחצה, עבור רבים, הוא אחד החדרים האהובים, אותו מקום שבו באמת באמת אפשר לברוח מהמולת היום, הרעש והבלאגן וליהנות מקצת זמן של שקט. המים המלטפים והנעימים מרגיעים מאד ומעבר לניקיון הגוף יש בכך משהו טהור שממלא אותנו בלא מעט אנרגיות חדשות וטובות. מסיבה זו חשוב ומומלץ מאד להקדיש תשומת לב לאמבטיה ולעצב את חדר הרחצה שלנו כדי ליצור את האווירה המתבקשת.

 

קובעים קו עיצובי

כדי לעצב את חדר הרחצה וגם את האמבטיה עצמה בצורה מוצלחת חשוב תחילה לקבוע את הקו העיצובי שבו מעוניינים. את הקו העיצובי יוצרים בחלל באמצעות אלמנטים שונים, כמו ארונות אמבטיה שסמוכים לאמבטיה, וגם שטיחים ופריטים שונים לחדר. כל אלה יכולים לתרום רבות למראה, לשדרג אותו משמעותית ולהפוך אותו לחדר מושקע ויפה. אפשר למצוא כיום שלל של פריטים קטנים ואלמנטים שיכולים "להקפיץ" את מראה האמבטיה שלנו ולהוסיף לו לא מעט. למשל: ידיות אחיזה מיוחדות, מקלחונים מסוגננים, ווילונות לאמבטיה ועוד ועוד. אלה, חייבים להשתלב זה עם זה בצורה הרמונית כדי ליצור קו עיצובי אחיד.

מגדירים צרכים ותקציב

ההוצאות הקשורות לעיצוב חדר הרחצה והאמבטיה יכולות להיות גבוהות מאד אם לא מקפידים על כמה כללים. בין אם אתם מחפשים ארונות אמבטיה בסגנון קלאסי ובין אם בסגנון כפרי, בין אם אתם רוצים לשלב שטיחון יפהפה או קולבים ייחודיים, כדי לעצב את האמבטיה שלכם בצורה המוצלחת ומבלי לשבור תכנית חיסכון, כדאי לכם להגדיר את הצרכים וגם את התקציב. מושקעת ומסוגננת ככל שתהיה, אם האמבטיה שלכם איננה מספקת לכם את המענה המתאים, הרי שייתכן ותעדיפו לבלות בה כמה שפחות זמן ואולי לעבור לחדר רחצה אחר בבית. גם הגדרת התקציב, בראשית הדרך, חשובה מאד שכן היא תבטיח לכם חיפוש אחר כל האלמנטים הדקורטיביים הנדרשים לכם שעומדים בתקציב, ללא חריגות וללא הפתעות מיותרות.

משלבים בין פונקציונאליות לסטייל

ככזה שמשרת אותנו לא מעט, על חדר הרחצה, כמו גם על האמבטיה עצמה, להיות פונקציונאליים. כלומר, להיות שימושיים לנו ולתת לנו את המענה המדויק. שילוב נכון בין פונקציונאליות לסטייל הוא הדרך הנכונה ליצור חלל שנכון וטוב לנו. לאחר שהגדרנו את הצרכים ואנו מודעים להם יותר וגם לאחר שבחנו את הקו העיצובי שמתאים לנו, נוכל לעשות את זה בחוכמה וליצור מראה שהוא הרמוני. פנייה לחנויות המתמחות במכירת כל הפריטים והמוצרים הנדרשים לחדרי הרחצה שלנו, לרבות ארונות אמבטיה, סטים שונים וגם מתקנים לחדר הרחצה, תאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות שבכך וליצור, בסופו של דבר, חלל פונקציונאלי.