יתרונות למקלחת אדים בבית

מקלחת אדים הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בתקופה האחרונה, ויש לכך כמה סיבות טובות מאוד. למקלחת אדים יש כמה יתרונות בריאותיים, והיא יוצרת ספא מפנק אצלכם בבית, כך שכבר לא צריך לבזבז כסף רב על יום פינוק בספא. אנחנו צופים שבעתיד הקרוב מקלחת אדים תהפוך להיות מובנת מאליה בדיוק כמו מקלחון לאמבטיה או ארון לאחסון.

איך מקלחת אדים עובדת?

המערכת כולה מבוססת על הרתחה של מים כדי ליצור את האדים, שמוזרמים בעדינות דרך ראש המקלחת. וכדי שהאדים לא ייעלמו, כל המערכת יושבת בתוך תא סגור כאשר ניתן להתקין מקלחון חזית או מקלחון פינתי, תלוי במקום ובעיצוב של חדר האמבטיה שלכם.
כדי להפוך את החוויה למפנקת במיוחד, במקלחות האדים המתקדמות יש גם אפשרות להשמיע מוזיקה, להוסיף ניחוח מסוים לאדי המים, לשנות ולהתאים את התאורה ואפילו להחליף בין הזרמת האדים להזרמת מים דרך ראש המקלחת כדי שתוכלו להתקלח מיד בסיום. השילוב הזה גם מאפשר להפוך מקלחון לאמבטיה למקלחת אדים, כמובן עם כל ההתאמות הנדרשות.
אחד היתרונות הכי גדולים של מקלחת אדים על פני סאונה או ג'קוזי, הוא הזמינות והמידיות. ברגע שלחצתם על כפתור ההפעלה המערכת מתחילה לעבוד ולא צריך לחכות. בנוסף, המערכת דורשת כמות מינימלית של מים כך שהיא חסכונית יותר, וכמובן שיש בקרת טמפרטורה כדי למנוע חימום יתר שיכול להוביל לכוויות.

מה היתרונות של מקלחת אדים?

מעבר לעובדה שמקלחת אדים היא תוספת מפנקת ויוקרתית לכל מקלחון חזית, יש לה עוד כמה יתרונות בריאותיים חשובים.
מקלחת אדים היא סיום מושלם לפעילות גופנית, מאחר והאדים גורמים להרחבה של נימי הדם וממריצים את זרימת הדם, וגם מסייעים להרפות את השרירים. הפעולה של הרחבת הנימים משפיעה על זרימת הדם באופן כללי גם ללא פעילות גופנית, ובהחלט יכולה לשפר אותה. אבל כדאי לדעת שהיא גורמת לירידה בלחץ הדם, משהו שצריך לקחת לתשומת הלב.
האדים מסייעים לפתיחה וניקוי של דרכי הנשימה, ומשפרים מאוד את ההרגשה בעבור מי שסובל מבעיות בסינוסים או אלרגיות עונתיות. כמובן שכל מקלחון לאמבטיה יכול לספק הקלה מסוימת כאשר מתקלחים במים חמים, אך מקלחת אדים יוצרת את האפקט המושלם.
למקלחת אדים יש אפקט מרגיע שתורם מאוד לבריאות הנפשית של כל אחד ואחד מאיתנו. כולנו חיים בקצב מטורף תחת המון סטרס, וכמה דקות של שקט בסוף היום מסייעות להאט את הקצב ולהירגע לקראת השינה.

למה אתם פשוט תאהבו את מקלחת האדים שלכם?

ואם כל היתרונות הללו עדיין לא שכנעו אתכם שמקלחת אדים היא שדרוג נהדר בעבור מקלחון חזית רגיל… אתם חייבים להודות שהאפשרות להיכנס לספא בתוך הבית היא פשוט חלומית. לא צריך לשלם הרבה כסף, לא צריך לקבוע תור ולנסוע במיוחד. הפינוק הזה נמצא אצלכם בבית, וביחס למתקנים אחרים כמו ג'קוזי, מקלחת אדים דורשת מקום מינימלי והשקעה חד פעמית.