חימום תת רצפתי לחדר מקלחת ושירותים

חלפו הימים בהם יוצאים מהמקלחת החמה ישירות אל החלל הקר. חימום הרצפה הפך לדבר "החם" הבא בחדרי מקלחת ושירותים, ומלבד תחושה יוקרתית, הוא הופך את החלל למאוד חמים ונעים ואת זמן הרחצה ללא פחות ממושלם.  

האם באמת אפשר להתקין חימום תת רצפתי בחדר המקלחת והשירותים?

כן, זה בהחלט אפשרי! מערכות חימום שמבוססות על מים ומשאבות חום דורשות תשתית מתאימה, צנרת מיוחדת ובידוד ולכן ניתן להתקין אותן מתת לכל סוג ריצוף שתבחרו בין אם מדובר בפרקט, בין אם אריחים ובין אם בטון מוחלק. הצנרת תחולק לאזורי הפעלה שונים כך שתוכלו לשלוט על הפעלת החימום, לכוון טמפרטורות, ולהתאים את אופן השימוש בצורה אופטימלית לצרכים שלכם.

מה היתרונות של חימום רצפתי במקלחת ובשירותים?

חימום תת רצפתי מציע יתרונות רבים:

  • מבטיח נוחות מרבית
  • מעניק תחושה של חמימות נעימה בחדר הרחצה
  • חסכוני לטווח הארוך ויקטין לכם את הוצאות החשמל
  • מייבש את המקלחת מהר יותר ובכך מונע הצטברות של עובש וטחב
  • המערכת מותאמת לצרכי השימוש שלכם באופן אישי
  • מערכות החימום דורשות תחזוקה מינימלית
  • חימום תת רצפתי יעיל גם מבחינה אנרגטית ולכן נחשב לפתרון אקולוגי

למי זה מתאים?

מערכת חימום תת רצפתית כבר מזמן איננו נחלת העשירים והפופולריות שלו הולכת וגדלה. מערכות חימום לחדר האמבטיה מציעות יעילות אנרגטית והן אינן דורשות תחזוקה רבה, ולכן הן נחשבות לעתיד של תחום העיצוב העכשווי של חלל הרחצה. עם המשטחים הקרים שקיימים בו, חדר האמבטיה הוא המקום האידיאלי להתקין בו מערכת חימום תת רצפתי ולהפוך את החלל לנעים במיוחד.

ניתן להתקין מערכות חימום תת רצפתיות בבתים חדשים, אך אין שום בעיה להתקין אותן גם בבתים קיימים, שכן ניתן בהחלט להסב מערכות חימום ישנות שמבוססות על סולר או גז למערכות עם מודל פעולה חדשני, חסכוני ואמין במיוחד.

עיצוב יותר חופשי עם מערכת החימום

מערכת החימום מחלקת את החום באופן שווה בכל החדר בבת אחת כאשר החום מתחיל מהרצפה ועולה כלפי מעלה. כיוון שהחימום נמצא מתחת לרצפה, אינכם צריכים לכלול בחדר האמבטיה רדיאטורים או תנורים מסוגים שונים, אשר עשויים להיראות מעט מגושמים, במיוחד כאשר מדובר בחללים קטנים, ובכך לפגוע באסתטיקה של החלל או להגביל אתכם מבחינה עיצובית.

מערכות חימום תת רצפתיות ממקומות מתחת לרצפה ולכן "בלתי נראות" כך שתוכלו ליצור בחלל את עיצוב חלומותיכם באופן חופשי וללא הגבלות כלשהן. אתם יכולים לדוגמה להתקין חיפוי קיר ללא הפרעה, או למקם את האלמנטים השונים בחדר הרחצה בכל דרך או פריסה שרק תרצו.

כיום תוכלו למצוא מערכות מתקדמות שמבוססות על חידושים טכנולוגיים ויכולות לספק את המענה המושלם לחדר המקלחת והשירותים שלכם.