חדר שירותים לאורחים – מה הופך אותו למושלם?

כשהאורחים שלכם מגיעים לביקור, אין ספק שהם ירגישו הרבה יותר בנוח אם יוכלו ליהנות גם מפרטיות מירבית לאורך הביקור. אם יש לכם חדר שירותים לאורחים הכולל גם אמבטיה, תוכלו להפוך בקלות את הביקור שלהם למהנה יותר בכך שתשקיעו מעט מחשבה בעיצוב, סידור ואבזור החלל בהתאם לצרכים של המבקרים שלכם. הנה כמה טאצ'ים שיעשו את ההבדל.

האירו את החלל

חדרי אמבטיה ושירותים חשוכים הם גם מדכאים. אין כמו חלל מואר, נקי, מרענן ומרגיע כדי לבשר לאורחים שלכם: אנחנו מאושרים שהגעתם לבקר אותנו! אם בחדר השירותים או האמבטיה יש חלונות, פתחו את התריסים והניחו לאור טבעי לשטוף את החדר. תוכלו להוסיף וילונות בגוונים בהירים שעדיין יאפשרו לאור להיכנס, מבלי לחשוף את החדר לחוץ. אם החדר ממוקם באזור ללא חלונות או בקומת המרתף, ודאו שיש מספיק גופי תאורה מתאימים שיאירו את החדר באופן מלאכותי.

השקיעו במגבות לאורחים

תמיד כדאי להעמיד לרשות האורחים ערמת מגבות חדשה ומרעננת. גם אם מדובר בחדר שירותים בלבד, הוסיפו מגבות יד לצדי הכיור. וודאו שהפריטים שאתם משאירים להם נעימים, רכים ומושקעים, בהתאם לתקציב שלכם. את המגבות תוכלו להניח במקום ייעודי בארון או לתלות בצורה דקורטיבית על מושב האסלה או משטח הכיור.

עצבו את החדר בצורה חכמה

חדר שירותים לאורחים הכולל גם מקלחון חזית או אמבטיה, מן הסתם לא נמצא בשימוש תכוף מדי. למרות זאת, כדאי מאוד לעצב אותו בצורה חכמה שתמקסם מצד אחד את החלל העומד לרשותכם ותענה על הצרכים של האורחים שלכם מצד שני. גם אם השטח העומד לרשותכם לא גדול, ודאו כי הוא מכיל אמצעי אחסון נוחים, מראה לאמבטיה, שירותים מרווחים ואביזרי טקסטיל ואווירה שמוסיפים את הטאצ' הייחודי שלכם לחלל.

הוסיפו אביזרים שת-מ-י-ד שוכחים בבית

בתור אורחים בעצמכם, אתם וודאי מכירים את זה: ארזתם את כל הנחוץ לחופשה או לביקור מחוץ לבית, רק כדי לגלות בהגיעכם למקום ששכחתם דבר מה חשוב. זה יכולה להיות משחת שיניים, שמפו או קוצץ ציפורניים – אך התוצאה לרוב זהה: זה מבאס. אם אתם רוצים לגרום לאורחים שלכם באמת להרגיש בבית ולוודא שיהיה להם ביקור מוצלח אצלכם, תוכלו לדאוג לכמה מהאביזרים הללו בהישג יד. תוכלו להכין ערכות קטנות בעצמכם, הכוללות משחת שיניים קטנה, מברשת שיניים, כובע רחצה ומוצרי טואלטיקה נוספים לבחירתכם.

הוסיפו פרחים וצמחים טריים

אין דבר שגורם לחלל להרגיש כמו בית כמו זר פרחים טרי. רגע לפני שהאורחים שלכם מגיעים, הוסיפו נגיעות של פרחים טריים בחלל. זה יגרום לאורחים שלכם להרגיש הכי מיוחדים שיש, וגם יוסיף לחלל אווירה וריח נעים ומשכר. תוכלו ללכת על גווני פרחים לבנים או פסטליים, או להעז מעט יותר ולבחור צבעים נועזים יותר. הכל בהתאמה לחלל ולטעמם של האורחים שלכם.