חדרי אמבטיה צבעוניים!

חדרי אמבטיה צבעוניים- אופציה לא שגרתית לעיצוב!

יש ילדים שאוהבים להתקלח ורק מחכים לרגע הזה, ואילו עם אחרים זה מאבק בלתי מתמשך. וכמובן שכל הילדים עוברים את השלב שבו הם מעדיפים לעגל פינות ולא לצחצח שיניים כמו שצריך, כדי שיהיה להם יותר זמן לשחק, לראות טלוויזיה או לעשות דברים אחרים שמלהיבים אותם. ככה או ככה, עיצוב של חדר אמבטיה צבעוני יהפוך כל מקלחת וכל רחיצת ידיים לחוויה מלהיבה. לכן אספנו עבורכם כמה נקודות שיסייעו לכם בתהליך העיצוב.

קירות צבעוניים!

אחת הדרכים הכי קלות לשנות לחלוטין את העיצוב של חדר האמבטיה הוא דרך הקירות. תוכלו לבחור באריחים צבעוניים ומצוירים, לצבוע מחדש את הקירות או להשתמש במדבקות מיוחדות שמתאימות לאריחים – תוכלו להפוך כל חדר אמבטיה לצבעוני ומיוחד, כולל חדרים קיימים.
תוכלו להפוך את כל העניין למשחק, ולצבוע קירות או ארונות אמבטיה בעזרת צבע מיוחד שהופך את המשטח ללוח גיר, שעליו הילדים יוכלו לצייר ולצבוע כל פעם מחדש.

אביזרים צבעוניים

יש היום בשוק אינסוף אביזרי אמבטיה שעוצבו במיוחד לילדים. חלקם נועדו לענות על צורך ספציפי כמו ישבנון או שרפרף הגבהה לכיור, וחלקם הם פשוט האביזרים שאנחנו רגילים אליהם – רק עם טוויסט צבעוני ומעניין, כמו ווילונות אמבטיה מצוירים, מברשות שיניים חשמליות בשלל עיצובים ודמויות וכך הלאה. זו עוד דרך להכניס עניין וחוויה לשגרת ההיגיינה היומיומית.
עוד דרך לגוון את השימוש בחדר האמבטיה הוא לבחור אביזרי אמבטיה עם נגיעה חינוכית. זה יכול להיות ווילון אמבטיה שכולל תרגילי חשבון פשוטים או את האותיות, צעצועים שאפשר להכניס לתוך האמבטיה וכוללים חידות ואלמנטים מאתגרים, ואפילו ערכה שלמה לשמירה על היגיינת השיניים. יש היום מברשות שיניים חשמליות שכוללות אפליקציות עם שירים והסברים שיעבירו את צחצוח השיניים בכיף ובקלילות.

כיסא צבעוני

אולי זה יישמע קצת מוזר, אבל אנחנו ממליצים בחום לרכוש כיסא צבעוני שמתאים לשימוש בחדר האמבטיה. למה? מכמה סיבות. קודם כל זהו עוד אלמנט עיצובי שמכניס חיים וצבעוניות לחדר האמבטיה, אך יש לו גם שימושים פרקטיים לחלוטין. יש היום כיסאות ושרפרפים שכוללים גם מקום אחסון שאפשר להקדיש לצעצועים, וכך לשמור על ארונות אמבטיה מסודרים ולא עמוסים. שרפרפים גם מסייעים לילדים קטנים להגיע לגובה של הכיור, ולהיות עצמאיים בצחצוח השיניים ורחצת הידיים. וכמובן שזה יכול גם להיות מקום הישיבה של ההורים כאשר הילדים רוצים לעשות אמבטיה ארוכה, ולספר לכם על כל החוויות שהם חוו במהלך היום.

עיצוב מתחלף

לעצב את חדר האמבטיה רק עבור הילדים זו חוויה יוצאת דופן, אך אם זה לא אפשרי עבור הבית שלכם מסיבות שונות, אל תדאגו! יש מספיק אביזרי אמבטיה ואלמנטים עיצוביים שניתן להחליף ולהסיר בקלות. הדוגמה הטובה ביותר היא מדבקות שמתאימות להדבקה על ארונות אמבטיה ועל אריחי קרמיקה, שאפשר להסיר בלי קושי ולהחליף בכל פעם שתחפצו בכך, בלי לחשוש שהילדים יתבגרו וחדר האמבטיה יישאר ילדותי מדי עבורם.