/מאמרים/טיפים-למקסם-את-שטח-האמבטיה-שלך/

איך גורמים למקלחת מפנקת להיות עוד יותר מהנה? מוסיפים לה פסקול! שמיעת מוזיקה במהלך הרחצה היא אחד הפינוקים הגדולים ביותר שיש והיא גורמת לכל המקלחת להרגיש אחרת! לכל המקלחת, אמרנו? התכוונו לכך שהיא תורמת תרומה משמעותית למצב הרוח שלנו אחריה. אז אם אתם לפני יום עבודה ורוצים להתחיל אותו בטוב או אם אתם רוצים לפנק את הרחצה בסיום יום העבודה ולהתחיל את הערב שלכם בכיף – הנה פלייליסט מושלם שיעשה את העבודה. לא משנה אם יש לכם אמבטיה או שאתם אנשים של מקלחונים – קבלו טיפים לעיצוב הפסקול הכי טוב שילווה את הרחצה שלכם.

1. שירים המתאימים לטעם האישי שלכם
השיקול הכי חשוב בבחירת רשימת שירים הוא לבחור שירים התואמים את הטעם האישי שלכם. הלהיט האחרון ממש לא מדבר אליכם? מוזיקה קצבית ושמחה עושה אתכם חולים? ותרו עליהם! הישארו נאמנים לסגנון האישי שלכם ובחרו את השירים שאתם הכי אוהבים לשמוע, גם אם אין לה קשר בכלל למקלחת, זריקת אנרגיה או הרפיה. העיקר שתהיו מאושרים ממה שאוזניים שלכם ישמעו. אחרי הכל, לבחור שיר שאתם ממש לא אוהבים ולהיאלץ להקשיב לו כשאין לכם שום יכולת לצאת ולכבות את המוזיקה (אלא אם כן מתחשק לכם להסתכן בהתחשמלות…) זה לא נעים כלל ועיקר.

2. שירים המתאימים לזמן ביום
לא מעט אנשים בוחרים להתקלח לפני שהם יוצאים לעבודה כדי להתחיל את היום ברגל ימין ולהיות רעננים. הוספת פסקול מוזיקלי לזמן הזה הופכת את החוויה למעוררת הרבה יותר. מנגד, כשאנו מסיימים את היום ורוצים להתקלח, מצב הרוח שלנו, לרוב, יהיה יותר ביתי, חמים, שקט וכזה שמעכל את היום שעבר ומתכונן לשעות הפנאי הנעימות. לכן, בחרו את הפלייליסט שלכם בהתאם לזמן ביום. אם אתם רוצים להתעורר ולקבל זריקת אנרגיה ליום חדש – שירים מקפיצים ושמחים יתרמו לרמת האנרגטיות שלכם. אם אתם רוצים להירגע, להתכנס ולהתכונן לשנת לילה מפנקת, העדיפו שירים שקטים, רגועים, וכאלה שיכניסו אתכם למצב הרוח הרצוי ברגע.

3. שירים שיסייעו לכם לתזמן את זמן הרחצה
מתקלחים בבוקר וממהרים לעבודה? המים החמים קורצים לכם יותר מדי? לפני שתבלו את כל שעות הבוקר באמבטיה ותשכחו את השעון – הנה טיפ שיסייע לכם לשלב פלז'ר וביזנס יחד. חשבו כמה זמן יש לכם להתקלח – 10 דקות? רבע שעה? מעולה. כעת, בחרו שירים שיתאימו למשך הזמן הזה וכך תדעו שברגע שהשיר השני או השלישי נפסק – הגיע הזמן להיפרד לשלום מהרחצה ולהתחיל להתכונן ליום החדש.

המומלצים שלנו
9 TO 5 של דולי פרטון האגדית, WAKE ME UP BEFORE YOU GO של להקת "WHAM", HERE COMES THE SUN האלמותי של הביטלס או הבלדה על חדווה ושמוליק המצוין, ששותף לתחושה של כולנו: הבוקר בא כל כך מהר…