אמבטיית החלומות: כך תעצבו את האמבטיה כמו בבית מלון

הייתם לאחרונה בבית מלון ולא התחשק לכם לעזוב אותו? מצאתם את עצמכם בוהים בערגה בחדר האמבטיה ותוהים – האם אי פעם אוכל ליהנות מאמבטיה מפנקת, מעוצבת ו"בית מלונית" כזאת? אז אולי לא תוכלו להרשות לעצמכם לגור בבית מלון כל החיים, אך החדשות הטובות הן שאתם לגמרי יכולים לעצב אמבטיה פרטית שתיראה ותרגיש בדיוק כמו בית מלון יוקרתי. איך עושים זאת נכון? הנה כמה טיפים בכיוון הנכון.


תאורה דרמטית

אחת הדרכים הכי קלות להפוך את חדר האמבטיה הביתי שלכם לחדר אמבטיה שנלקח ממגזינים של בתי מלון נחשבים הוא לשדרג את התאורה. אין לכם מושג כמה אמבטיות נראות טוב יותר בצורה כזו, וגם החדר כולו. הציבו את התאורה במקומות אסטרטגיים: כך למשל, במקום ללכת על המראה המסורתי ולהתקין גוף תאורה מעל המראה, נסו להשתמש בקבוצת נורות הממוקמות משני צדי המראה.


הוסיפו מקומות ישיבה

כן, כן, אנחנו לא מתבלבלים וחושבים על הסלון שלכם, אלא לגמרי על חדר האמבטיה! חשבו על חדרי הרחצה היוקרתיים ביותר בבתי המלון ששהיתם בהם – סביר להניח שהוספו בהם מקומות ישיבה שונים. בין אם תבחרו להוסיף שרפרף יחיד, כורסה יוקרתית או כסא נצרים בסגנון ספא, האפקט הדרמטי יהיה מיידי!


החליפו את שטיח הרחצה

שטיח אמבט בעל מראה עייף או מלוכלך הוא לא פריט אטרקטיבי לאף חדר אמבטיה, קל וחומר אם אתם מתכננים ליצור מראה מפואר של בית מלון בבית. מה עושים? זורקים! השליכו את שטיח הרחצה הישן והחליפו אותו באחד חדש ונקי. קחו את החגיגה העיצובית צעד נוסף קדימה והשתמשו בשטיחים רכים ומפוארים במיוחד, כי שטיחים טורקיים או פרסיים. שטיחים אלו עשויים צמר והם רכים במיוחד, עם שלל דוגמאות וצבעים לבחירה שיוסיפו אופי לחדר בקלות.


השקיעו באמבטיה חדשה

אין פריט מפואר יותר בחדר הרחצה יותר מאשר אמבטיה חדשה ונוצצת – רצוי כמה שיותר גדולה. אם המקום בחלל מאפשר לכם זאת, העדיפו אמבטיה גדולה במיוחד, גדולה יותר מאמבטיה בגודל סטנדרטי. תוכלו גם לשחק עם העיצוב ולבחור באמבטיה העומדת כיחידה עצמאית עם רגליים עצמאיות, אין לכם מושג עד כמה המראה של החדר כולו יתמלא ביוקרה ופאר, ברגע!


שדרגו את ראש המקלחת

חדרי אמבטיה מפוארים אולי שונים זה מזה, אך המשותף לכולם הוא אחד: ראש מקלחת בעל זרם חזק מאוד. שדרגו את ראש המקלחת באמבט שלכם כך שיהיה בעל זרם חזק, רצוי כזה שמאפשר כמה סוגי ועוצמות זרימה. לשדרוג סופי של המראה, הוסיפו ראש מקלחת גשם – הפינוק האולטימטיבי בסוף יום ארוך!


התפנקו במגבות איכותיות

חדרי אמבטיה במלונות ובאתרי נופש ברחבי העולם ידועים בכך שהם נותנים את הכי טוב, מהכל – כולל מגבות. פנקו את עצמכם במגבות רחצה רכות וגדולות, בצבעים מרגיעים. לא חייבים ללכת על הבחירה הסטנדרטית שהיא לבן, אלא אפשר לשלב גם מראה מרגיע של מגבות בגווני אקווה או ירוק ים.