איך תעצבו את ביתכם

אם אתם מצויים בתהליך עיצוב ושדרוג הבית שלכם, חשוב מאוד שתדעו כיצד לעשות את זה בצורה הנכונה. ראשית כל, כדאי מאוד שתבחרו את סגנון העיצוב ואת הקו העיצובי הרלוונטי לעיצוב הבית שלכם. לאחר שתבחרו את הקו העיצובי שינחה אתכם ואת סגנון העיצוב שאתם הולכים לאורו, יהיה לכם קל יותר לבחור באלמנטים עיצוביים שונים לבית, בריהוט, בצבעים ועוד.

עיצוב פנים מודרני או כפרי?

שני סגנונות עיצוב שלא מעט אנשים מתלבטים לגביהם הם סגנון העיצוב המודרני אל מול סגנון העיצוב הכפרי. ישנם כאלה שיעדיפו לבחור בעיצוב כפרי היוצר בבית אווירה מיוחדת ורומנטית. ישנם אנשים שיעדיפו דווקא את המראה המודרני בביתם אשר מתמקד בפונקציונאליות וביוקרה של הריהוט והאלמנטים השונים הנבחרים לבית. כמובן שחשוב מאוד שתעזרו באנשי מקצוע שמכירים את סגנונות העיצוב המדוברים, על מנת שיסייעו לכם לראות כיצד הבית שלכם יכול להראות במראה כפרי או במראה מודרני וכך להקל עליכם את הבחירה.

בחירת ריהוט לחדרי הבית

תהליך עיצוב כולל בין היתר גם בחירת ריהוט לחללים השונים בבית. אם בחרתם סגנון עיצוב כלשהו יש לבחור בריהוט שמשתלב היטב בסגנון שלכם ומתכתב עם הצבעים בחדר והאווירה. מעבר לכך, הריהוט חייב להיות עשוי מחומר גלם איכותי ומשובח, על מנת שהוא ישמור על המראה הדקורטיבי והטוב ויחזיק מעמד לאורך שנים רבות מבלי להינזק או להיפגם. את הריהוט יש לבחור עבור חלל הסלון, עבור חדרי השינה בבית, עבור המרפסת וכמובן גם עבור חדר האמבטיה.

עיצוב חדר האמבטיה

אחד החדרים המפנקים ביותר בבתים פרטיים כיום הוא חדר האמבטיה. אין כמו להיכנס למקלחת חמה ומפנקת או למלא את האמבטיה לאחר יום מתיש ותובעני. בשל העובדה שמדובר על חדר שמעניק לכל אדם את האפשרות להנות ולהתפנק, הרי שעיצוב החדר צריך להתבצע בצורה הנכונה. כיום ניתן למצוא מגוון אביזרים לאמבטיה וכל אחד יכול לבחור את האביזרים המתאימים ביותר לגודל החלל, לעיצוב החלל ולצרכים שלו. כך לדוגמא: ניתן לבחור בין מקלחון לאמבטיה, או לשלב את שניהם אם יש לכם מקום בחדר האמבטיה. ניתן לבחור ארונות מתאימים לאחסון יעיל ואיכותי בחדר האמבטיה, אשר ישתלבו בעיצוב החדר. ניתן לבחור בכיור המתאים לחדר האמבטיה שלכם, בכלים סניטריים במידה ומשולב בחדר האמבטיה גם שירותים ועוד.

בחירת תאורה לבית

דבר נוסף שמשפיע באופן מהותי על עיצוב הבית כולו הוא התאורה לבית. תאורה היא הרבה מעבר לדבר פונקציונאלי המשמש להארת הבית בלבד, היא יוצרת אווירה ועל כן, יש לבחור אותה בהתאם לכל חדר והאווירה שמעוניינים ליצור בו וכן, בהתאם לכמות האור הדרושה בכל חדר ועוד.

חשוב מאוד לרכוש את כל הפריטים, הריהוט, התאורה וכל דבר אחר הנוגע לעיצוב הבית שלכם אצלנו, הטובים ביותר בתחום וזאת בכדי שהבית שלכם יקבל בסופו של תהליך העיצוב את המראה המדהים ביותר.