איך תגרמו לאמבטיה שלכם לפעול כראוי

האמבטיה שלכם צריכה לתפקד על הצד הטוב ביותר, ותוך כדי, להיראות גם אטרקטיבית. כאשר האמבטיה פועלת כראוי היום שלכם יתחיל בצורה חלקה ויסתיים בשלווה וברוגע. לכן עליכם לדאוג שהאמבטיה תכלול את כל המרכיבים החשובים, שגם יתאימו באופן מושלם לאורח החיים הייחודי שלכם וגם ישתלבו בצורה נהדרת בחלל.

פריסה נכונה

המיקום של האמבטיה הוא הבסיס לתפקוד מוצלח, פרקטי ומגובש. לכן כבר בשלבי העיצוב והתכנון המוקדמים עליכם לחשוב כיצד האמבטיה הולכת לשמש אתכם, כמה אנשים ישתמשו בה, איך המרחב הכי יזרום וכיצד תוכלו לעבוד עם הקיים כדי למקסם את התכונות של האמבטיה. בנוסף עליכם גם לקחת בחשבון את האווירה שתרצו ליצור ולחשוב כיצד אתם יוצרים אותה.

כיור האמבטיה

כיור האמבטיה הנכון יכול להעניק לכם את מידת הפונקציונליות הדרושה, ועליכם לבחור את הכיור בהתאם לטעם ולסגנון העיצובי המועדפים עליכם, אבל גם בהתאם לתכונות החלל שעומד לפניכם. אם למשל חדר האמבטיה שלכם קטן, זה יהיה רק הגיוני להצמיד את הכיור כמה שיותר לקיר, כדי להפוך את שטח הרצפה לגלוי יותר, ולהשאיר הרבה יותר מקום לאמבטיה. אם חדר האמבטיה מיועד ליותר משני אנשים, אתם יכולים לשקול לשלב כיור כפול, מה שמאפשר לשני אנשים להתארגן בו זמנית וחוסך המון זמן. אם יש אמבטיה בחדר ולא מקלחת, יהיה עליכם לתכנן את החלל בצורה נכונה ולהחליט אם הכיור יעמוד בפני עצמו או על שידה.

ברזים

הברזים באמבטיה מציעים לכם הזדמנות מצוינת להביע הצהרה ולבטא את האישיות המיוחדת שלכם. כיום יש מגוון עצום של כיורים בעיצובים, גדלים ואפילו צבעים שונים, כך שבחירת הברזים המתאימים תלויה לחלוטין בטעם האישי שלכם. הברזים הנכונים יהפכו את הרחצה באמבטיה להרבה יותר נוחה, אבל הם גם יכולים להוסיף טוויסט עיצובי. לדוגמה אם אתם מעוניינים להוסיף נגיעה יוקרתית תוכלו לבחור בברזים זהובים, ואם ליצור ניגודיות, בברזים שחורים שידגישו את הלבן.
לא משנה איזה ברזים אתם מעדיפים, אל תשכחו לקחת בחשבון גם את כל נושא הפונקציונליות: אם ילדים או קשישים משתמשים באמבטיה, חשוב לוודא שהברזים בטוחים ופשוטים לשימוש.

אמבטיה

האמבטיה היא המוקד של חדר הרחצה והיא האלמנט הכי גדול בו, כך שהיא מושכת המון תשומת לב. לכן חשוב לבחור אמבטיה שמתאימה לעיצוב של כלל החלל, וגם לגודל שלו. בחדרי רחצה מסוימים אפשר לכלול מקלחת ואמבטיה באותו החלל, בעוד שבאחרים יהיה צורך לבחור בסוג אחד. וגם כאן, עליכם לשקול את אופי השימוש וסוג המשתמשים. מלבד הברזים, באמבטיה גם צריך להתקין ראש מקלחת, שיזרים את המים בדיוק בלחץ שאתם אוהבים ויתאים לצרכים של כל המשתמשים כאחד.
ולסיכום: כדי שהאמבטיה שלכם תתפקד כראוי עליכם להבין היטב את הצרכים שלכם ולהתאים את החלל לאופי השימוש ולמשתמשים עצמם. ככל שתהיו יותר ממוקדים ותבחרו במוצרים משלימים איכותיים (ברזים, ראשי מקלחת וכדומה) כך האמבטיה תהיה יותר פונקציונלית ונוחה.