אביזרי אמבטיה לגבר – המדריך

בשעות מסוימות של היום, חדר האמבטיה הוא אחד האזורים העסוקים והעמוסים ביותר בבית. בדרך כלל בשעות הבוקר בני הבית צריכים להתארגן במהירות לקראת יציאה ואילו בערב האווירה כבר נינוחה יותר, ואנחנו חופשיים ליהנות מאמבטיה מרגיעה או ממקלחת מרעננת. אך בין אם משתמשים בחדר הרחצה בשעות הבוקר ובין אם שוהים בו בשעות הערב, מה שהופך את הרחצה לנעימה הם המוצרים האיכותיים שבה. כדי לדעת איך תוכלו לשדרג את החוויה וליצור את חדר האמבטיה האידיאלי שלכם – קראו על מוצרי האמבטיה הבאים.

ספסל לאמבטיה

אמבטיה מפנקת מתחילה כבר מרגע הכניסה לחדר הרחצה. בבתים רבים בני הבית משליכים את הבגדים הישנים על רצפת האמבטיה ואת הבגדים החדשים תולים על ידית הדלת או על אביזרי אמבטיה אחרים שנמצא בחדר. אך כידוע, טבעם של הדברים ליפול, ומספיק שתלינו את הבגדים החדשים והנקיים בצורה לא מוקפדת, גם הם מוצאים את דרכם לרצפת חדר האמבטיה, מארחים חברה לבגדים הישנים שזה אתם הורדנו מעלינו. לכן, במקום להיאבק בכוח הכבידה או לחפש מקומות יצירתיים להנחת הבגדים החדשים, פרגנו לעצמכם ספסל אמבטיה. מלבד בגדים הוא יוכל לשמש אתכם לישיבה בעת הטיפול בציפורני הרגליים או סתם כדי להניח את העיתון אחרי שסיימתם את ענייכם בשירותים.

דיספנסרים

לכל גבר יש את סוג הסבון האהוב עליו ואת השמפו שהוא מעדיף, אך לא פחות חשוב מכך הוא אופן שימוש בהם. לא פעם חדר הרחצה הופך לזירה של בקבוקי שמפו ריקים או של בקבוקי סבון שנותרו בהם שאריות אחרונות בלבד. לעתים קרובות אנחנו מגלים את חומרת המצב רק אחרי שאנחנו כבר בתוך האמבטיה, ואז המחשבה לצאת מהמים החמימים ולתור אחר בקבוק סבון חדש אינה מעודדת אותנו, ואנחנו נוקטים בכל מיני "טריקים"; מילוי מכל הסבון הריק במים כדי "לגרד" את השאריות, היא לדוגמה אחת הטכניקות הפופולריות, וגם טפיחות על בקבוק השמפו עוזרות לעיתים לחלץ מהמכל את המעט שנותר בה. אך השיטות הללו אינן אפקטיביות בדרך כלל והן אף פוגעות בחוויית הרחצה. במקום זאת, תוכלו להיעזר באחד ממוצרי האמבטיה המוצלחים ביותר – דיספנסר. אפשר למשל לחבר לקיר דיספנסר שקוף המאפשר לראות בדיוק את כמות הסבון שלא הכלי וכך לא להיות מופתעים לרעה ברחצה. מלבד זאת, דיספנסרים כוללים גם משאבה המאפשרת להוציא את הנוזל בקלות וכך ניתן להתקלח בנוחות ובמהירות. את הדיספנסרים אפשר כמובן להתקין גם ליד כיור אמבטיה, לשימוש נוח גם שם.

ראש מקלחת

אחת הדרכים להפוך את חדר האמבטיה למפנק באמת היא כמובן אביזרי אמבטיה יוקרתיים. מקלחונים רבים כוללים ראשי אמבטיה ישנים או קטנים ובמצב זה זרם המים שיוצא מהם הוא לרוב מאכזב ואינו מסייע ליצור את חוויית השימוש שאנו שואפים אליה. במקרים רבים אנחנו מתרגלים לזרם המים הדל, אך כאשר אנחנו מתארחים לדוגמה בבתי מלון שבהם יש ראש מקלחת איכותי באמת, אנחנו מגלים מה הפסדנו עד עכשיו. אך אל דאגה! אם תרצו, תוכלו להתקין גם בחדר האמבטיה שלכם ראש מקלחת עוצמתי שיעניק לכם זרם מים ראוי לשמו. כך חוויית הרחצה תהפוך להיות מהנה באמת ותאפשר לכם להתחיל את היום עם אנרגיות טובות ולסייע אותו ברוגע.