אביזרי אמבטיה מפנקים במיוחד לאישה

מבין כל חדרי הבית, אחד החדרים השימושיים ביותר הוא כמובן חדר האמבטיה. סלון גדול זה דבר מבורך וגם חדר שינה מרווח הוא רצוי, אך ללא חדר אמבטיה תקין ונוח לשימוש, סדר היום שלנו עלול להשתבש לחלוטין. נשמע מופרך? מספיק לבחון מה קורה בבוקר בשעות הלחוצות כאשר כולם ממהרים להתארגן, לצחצח שיניים או להתקלח לפני היציאה לעוד יום עבודה. עם זאת, חדר אמבטיה הוא הרבה מעבר לחדר פונקציונלי; הוא מאפשר לנו, נשים וגברים, לזכות בכמה רגעים שקטים לפני תחילתו של יום עמוס ובזכותו אנו יכולים ליהנות מאמבטיה מרגיעה ונעימה כשאנו חוזרים הביתה. אז הפעם, כדי לפנק אתכן, הכנו במאמר הזה כמה מוצרי אמבטיה לנשים. וכן… גם אתם הגברים יכולים להשתמש בהם.

חמים ונעים

אומנם בחוץ זה עדיין לא מורגש, אבל מספרים לנו שבקרוב החורף מגיע. בתקופה זו, נשים רבות מחליפות את המקלחות מרעננות באמבטיה מרגיעה ומחממת. אך מה קורה רגע אחרי שיוצאים מהמים החמים? המפגש עם האוויר הקר והלח עלול להרוס לחלוטין את חוויית הרחצה המרגיעה, במיוחד כשאנחנו ממהרים לחטוף מגבת ולנסות להתייבש במהירות שיא. גם תנורי החימום מהדור הישן לא תמיד מסייעים לנו במקרה זה, ובדרך כלל הם מצליחים לחמם רק את הנקודה שנמצאת ממש מתחתם. אך כיום ישנו פתרון חדש – מכשיר חימום HOTBOX המוגן מפני מים ומותאם במיוחד לסביבת חדר האמבטיה. מכשיר זה כולל פתח תחתון לפיזור יעיל של החום וניתן לקבוע בקלות את הטמפרטורה המבוקשת באמצעות שלט. אם תרצו תוכלו גם להגדיר טיימר שיכבה את המכשיר באופן אוטומטי, כך שלא תהיה סכנה שתשכחו אותו פתוח.

ארונות אמבטיה מרווחים

לכל אישה שגרת טיפוח משל עצמה, ולכל אחת מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח האהובים עליה. אך מוצרים אלו תופסים כמובן מקום, וכשאין בנמצא חלל אחסון מספק, נוצר אי-סדר מוחלט המקשה עלינו למצוא את הפריט הדרוש. כיאה לחוקי העולם הזה, בדרך כלל כשאנחנו ממהרות בבוקר תמיד נמצא את הקרם שחיפשנו אתמול אבל חלילה לא את הסרום שבו רצינו להשתמש היום. לכן, כדי לפתור את הבעיה המצערת הזאת, אפשר פשוט לרכוש ארון שירות לאמבטיה. ארון זה צריך להיות בעל חלוקה פנימית נוחה ומקום מספק ואם יש לו מראה לאמבטיה – מה טוב!

מחממי מגבות

לסיכום, נזכיר מוצר מפנק במיוחד, שאף הוא יתאים לכל המגדרים ולכל הגילים – מחממי מגבות. כן, במקום לצאת מהאמבטיה ולהתעטף במגבת הקרה שהספיקה בינתיים גם לצבור מעט לחות, תוכלו להתכסות במגבת חמימה ורכה שתאפשר לכם לצאת מהאמבטיה בחיוך, גם אם בחוץ מחכות לכם 15 מעלות צלזיוס. מבחוץ מחממי המגבות נראים כמתלים לכל דבר ועניין, אך בתוך המתלים התמימים הללו מסתתרים גופי חימום שבזכותם ניתן לחמם את המגבת ולייבש אותה במהירות אחרי הרחצה. כך גם תוכלו לשמור על המגבות שלכם ולהגן עליהן מפני התפתחות של חיידקים הנמשכים ללחות. כאמור – מוצר מושלם לנשים, אך גם גברים וילדים יהנו ממנו לא פחות. רחצה נעימה!